wsop

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

6 meeldimist
1 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

Edasi-tagasi musta mereni otse on u. 3500km ja ümber mere veel u 4500 km.Minu isiklik arvamus on, et see ei ole küll mingi elu elamine, kui kaks nädalat igapäev keskmiselt 9 tundi autoga kimada.

Ma loodan, et sa ikka kaarti oled ka vaadanud, see teeb 8000+ km....

Kuna me olime 2 nädalat, siis tegime ka paar kaugemat ekskursiooni. Käisime 2 päevasel Kairo, Alekandria ekskursioonil, millega kaasnesid ka püramiidid ja Kairo rahvusmuuseum. Teisel pikemal ühepäevasel reisil, mille käigus külastasime Luxorit, Al Karnatki RA templit ja kuningateorgu. Ei tunnetanud kordagi mingit ohtliku olukorda, kõik tundus väga turvaline. Reisidega jäime super rahule, sai näha ikka palju ja võimsaid kohti.

Moskvas 10+ päeva ära sisustada pole mingi probleem.

Täitma peab seda ainult autojuht. Lingil olevalt lehelt on vaja ainult kahte esimest lehte ja , et nad oleksid ühel lehel ja kahes eksmplaris.

Hetkel Kaliningradis. Üle tulin Poola poolt Manovov2 piiripunktis, mõlema piiri ületamiseks kulus natukene üle tunni. Homme Nida kaudu tagasi.PS Marssides sisse megafoni putkasse, müüdi mulle passi näitamisel sim, millel 5gb neti ja 600 minutit kõneaega, maksma läks kohalikus rahas 250 rbl. Kehtima pidi 5-6 päeva, kui oleks tahnud kuuks ajaks sama asja, siis oleks maksnud 350 rbl

Postkaardid, mängukaardid, maakaardid....?

Vaikla ja Iisaku ei jää ju neile kuidagi teepeale ja Privaadis minuteada gruppe ei toideta