Pesamuna

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Käisime selle aasta juuli keskel Eurotraveliga sellel reisil ja mina jäin küll rahule. Palju aega pidi viibima bussis nagu bussireiside ajal ikka, kuid samas oli positiivne näiteks see, et igas külastatavas linnas oli piisavalt vaba aega, et end sirutada, shopata, süüa... Samuti oli piisavalt aega ka rannas käia ja end pruuniks päevitada. Kahel ööl oli tobe see, et pidime ühe paariga ühes toas ööbima, kuid ülejäänud ööd saime õnneks kaheses toas olla.

Eks kindlasti oli ka oma miinuseid, kuid see on tõenäoliselt bussireiside juures tavaline. Ikka võib juhtuda, et buss hakkab tehniliselt jamama või ei leia kohe õiget parkimiskohta. Aga kõige hullemad on minu arust siiski mõned üksikud vingukotid selliste reiside ajal. Kõige suurem üllatus oli see, et pensionärid olid kogu aeg igati positiivsed ja ei vingunud üldse, kuid mõned keskealised daamid suutsid pidevalt kiunuda. Minu soovitus on pigem näha asju positiivsest küljest, mitte end üles kütta iga asja peale ja sellega tegelikult ka oma reis tuksi keerata.

Igatahes mina jäin reisiga rahule ja kui järgmise aasta suvel mu puhkusega mõni vahva reis klapib, siis lähen kindlasti veel.:)

Olen ka ühe korra Novatoursiga käinud Egiptuses ja tegelikult ei kurda küll millegi üle. Võtsime mõned ekskursioonid ka. Vaid kõrbesafariga oli üks jama, mil pidime bensukas passima mitu tundi ja ootama kuni Marhaba Tours läks ühe oma reisijaga hotelli passi järgi. Seega ei olnud see absoluutselt Novatoursist olenev. Giidid olid väga vahvad ja rõõmsameelsed. Samuti ei olnud mingit probleemi reisipaketi ostmisel. Kogu aeg suheldi ja vastati kõikvõimalikele küsimustele, mis tekkisid. Mina jäin küll kõigega 100% rahule! Isegi kui tekkisid mingid Novatoursist täiesti olematud viperdused, jäin reisiga ikkagi rahule. Tulevikus on, mida meenutada!:)

Tegelikult kui reise otsisin, kirjutasin mitmesse reisifirmasse ja uurisin võimalusi. Novatours oli üks väheseid, kes igati oli valmis suhtlema ja küsimustele vastama. Ja nendele, kes ei vastanud, ma rohkem ei kirjutanud ka. Samas kui tulevikus tahan jälle reisile minna, ei pane ma neid firmasid seepärast halba nimekirja.

Aga minu arvamus on tegelikult, et eesti inimesed vinguvad liiga palju ja ei hinda seda, mis on hästi! Teinekord on vürtsitavad viperdused reise!:) (Kui just rahakotti või passi ära ei varastata)