upriidu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

renfe.es - saab netist broneerida. AVE sõidab Sevilla-st Barcelonasse 5,5 tunniga, rongi kiirus umbes nii 300km/h. Malagast Sevillasse saab vast bussiga või ka rongiga. AVE on muidugi küllaltki kallis lõbu, aga kui netis 62 päeva varem osta, saab 60% soodustust. Ise sain 70 EUR-ga esimesse klassi. Esimene klass on sama, mis lennukis, joogid kõik tasuta, söök hinnas ja kiidetakse kõvasti.

Renfe lehekülg ei lase rohkem kui 2 kuud (ehk 62 päeva) ette broneerida, nii et pead õigel ajal hindu jälgima.

Proovi siis autoeurope.eu. Ei ole küll kordagi probleeme olnud. Klienditugi on neil minu arust väga hea, nii et võta ühendust. Tõenäoliselt teed ikka krediitkaardi andmete sisestamisel mingi vea.

Olen aasta õppinud kursustel ja ega see raamat nüüd rohkem, kui lennukis ajaviiteks lugemiseks küll väärt ei ole. Või siis peamiste viisakuste kordamiseks. . . . Lause algab suure algustähega! Trip.ee

Autoeurope.eu - best price guaranteed. Olen mitmeid kordi seal võtnud ja otsinud tundide ja tundide kaupa odavamaid pakkumisi, aga ei ole leidnud ühtegi odavamat pakkujat. Best price guarnateed raames olen saanud ka edukalt soodustust. Näiteks broneerisin aprillis auto, mais tuli neil endal sooduskampaania, tegin ühe kõne klienditoele ja eelmisest pakkumisest võeti 40 euri alla.

Olen paar korda reisides autot kasutanud ja ka põhjalikult providerit otsinud - tee mis sa tahad, www.autoeurope.ie odavamalt ei saa kusagilt. Vahendab mitut suurt providerid ja teenindus on hea. Kõik hinna sees ja kui peab midagi juurde maksma, enne broneeringut ei kinnitata, kui oled lisa maksuga nõus. Tühistamine toimib ka ilusti, kui midagi muutub.

Juuli reisi jaoks aga pidin võtma recar.org-st, kuna oli palju tingimusi ja autoeurope vastu ei saanud tulla. oli vaja one-way destination (700km vahega) ja zero-excess kindlustusega (üllatuslikult on tagatised läinud 150 euri asemel kusagil 600 kanti).

Senini ei ole midagi kunagi lisaks nõutud. Seega tavaliselt, mis on liiga odavad, on alati mingi konksuga ja lisandub lõpuks ikkagi tasud juurde.