trip-krainetrip-ukraine-dark

Fleur de Sel

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

8 meeldimist
11 postitust
92 kommentaari

Sônad on kui laetud pystolid.

Viimased kommentaarid

Portugali sisenemiseks peab olema PCR negatiivne test, mitte vanem kui 72 tundi, ja saabudes peab jääma kaheks nädalaks eneseisolatsiooni.
Peab olema esitamiseks ka aadress, kus see aeg peatutakse.

Elan nii Portugalis kui ka Prantsumaal ning nende riikide vahet sôidan väga sageli.

Töökoht on veinimajas nn rahvusvaheliste suhete juht Soome ja Venemaa suunal. Poole kohaga.

Aitäh info jagajatele!

Lissaboni lennujaamas MÖÖDETAKSE temperatuuri!

Harjumatu ei pruugi sellest arugi saada, aga termomeeter on vahetult enne nn tsoonist väljumist. Kui olete sealt läbi tulnud - just vahetult pärast kohvrite liine - on läbipääs nn avaliku lennujaama osasse suunatud kitsasse voogu - ja seal üleval pea kohal ongi nn kraadiklaas. Samas on olemas ka sildid, mis keelavd pea katimst - see on selleks, et termomeeter saaks temperatuuri vôtta.

Meie rendime ALATI Autoeurope internetisaidi kaudu enamasti koige soodsama pakutavatest firmade autodest.Seda juba 7 aastat vähemalt 2 x aastas, ja pole siiani mingit jama olnud.

Prantsusmaal on jaamades alles jäänud väga vähe pakihoide. Teadagi, miks.

Kel suvel Lissaboni minek, on minu rannäärses korteris veel veel môned pâevad suve jooksul vabad.

Asja kaeda ja broneerida saab siit: www.airbnb.fr/rooms/5677645

Kindlus pole minu arvates küll väärt järjekorras seismist ja piletiraha juhul, kui see pole just esimene sellelaadse mäletusmärgi külastamine. Ilusaid vaateid linnale on nii Alfama kui ka Bairo Alto poolsel küljel. Soovitan ringi hulkuda Alfamas, kindlusealuses linnas. Santa Justa torni vaaterôdule saab tasuta, kui lâheneda nn ylevaltpoolt. Alt tasulise lifiga ülessôiduks ja jârjekorras passimiseks ei nâe samuti mingit môtet. Rongipileteid ja muid transpordivahendi pileteid saab osta jaamades, sh ka metroos automaatidest ja ka kassast. Kui on soov kâia vôimalikult palju yhel pâeval linnas ringi, siis on môistlik osta turisti pâevapilet, vist on 5 eurot. Automaadist tuleb osta nn pilet ja selle raha laadida. Kui osta nn roheline pilet ja selle zappida krediiti, siis saab seda kasutada nii linnaliinidel kui ka rongis. Ühe otsa pilet on (vist) 1.60 (sellele lisandub piletit ostes yhekorde piletitasu 50 senti). Linnast vâljas on hind vastavalt tsoonile. Cascaisesse ja Estorili sôit maksab u 2:50. Rongipiletit Sintrasse ei tea, sest liigun ise sinna Cascaisest bussiga. Piletihind on vast 5 euro ringis. Kui on soov rannapâeva teha, siis vôiks sôita Cascaise liiniga Cais do Sodrést (Praca do Commercio juurest u 10 jala môôda jôge alla) Carcavelosesse - suurim ja tuntuim Euroopa surfiparadiis.

Belem oma kloostri (seal nn tagaotsas on ka vâhemalt minu jaoks vâga huvitav laevamuuseum), maadeavatusmonumendi ja pargiga on hea môte. Kloostriesist tânavt pidi paarsada meetrit sydalinna poole minnes on ajalooline kohvik, kus myyakse pastel de natasid, ikooniliseks muutunud kulinaarset Lissaboni symbolit. Mitte âra ehmatada, kui saba ulatub tânavale - see on kaasaostmisleti saba. Aga ka hoolimata oma kymnetest saalidest ja paarisajast istekohast vôib laua saamisega veidi aega minna.

Vabandan, et hinnad panin natuke umbes, ca 10-50 senti hinnavahega, kuna ise sôidan kuukaardiga ja yhepileti-hindu ei pruugi tâpselt mâletada.

Tânan!

Jäin truuks Airbnb-le ja valisin sealt.

Airbnb. Holidaylettings

Minu korter Lissabon-Estoril liinil on saadaval siit: www.airbnb.fr/rooms/5677645

Tere, Marek!

Jah, selle kuulutuse tekstis oleval lingil klikkimise ja mitteavanemisega peaks Tripi haldajate poole pôôrduma. Aadressilink ise on korras. Aga kui kopeerida antud aadressilink ja kopeerida see eraldi aknas brauseri aadressiribale, siis avaneb korralikult.

Hindu saab vaadata vastavalt soovitud kuupâeva alt, mârkides âra ka inimeste arvu.

Tegelen ise reisikorraldusega, seega annan yyrilistele vastavalt nende huvidele hea meelega ka soovitusi, kus kâia ja kuidas sinna saab. Tasuta muidugi oma yyrilistele.

Parimate soovidega Fleur de Sel

Mul on vaja ohtul jôuda Keramikose metroojaama. Seal, Elasidoni tânaval, kus tahan korterit rentida. Palun lahketel teadjatel ôelda, on see ok koht vaid pâevapikkuseks Ateena kylastuseks? Kas jala Akropolile on paras jalutuskâik?

Palun nôu, kas elasidoni tänav Keramikose metroojaamas on nn turvaline koht? Ja on sealt jalgsi akropoli juurde lühike maa?

Suurima tânuga Fleur de Sel

Palju maksab lennujaamast linna sôit ühistranspordiga?

Tripp, kas minu postitused ei väärigi korrektset vastamist (vôi vastamata jâtmist, kui postitus pole vastamiseks jôukohane vms), vaid vôib lubada mingite "kildude" ja "vaimukuste" viskamist?

Minu arust on Airbnb-l ÜKS funktsioon - vahendada majutust.

Kunas soovite minna ja kas konkreetne asukoht on oluline?

Rentimiseks on paslik kasutada eelpoolnimetet olx.pt ja custojusto.pt rubriiki casas/apartementos para festas.

Fleur de Sel maksab oma arved nii, nagu tingimused ette nâevad ja eeldab seda ka oma yyrilistelt. Kui vôimalusi napib, siis tuleb kas taskukohane teenus otsida vôi muul moel kokkuleppele saada.

Antud juhul ma tôepoolest ei nâe viga juhul, kui edaspidine kokkulepe nn saidivâliselt tehakse pârast esimest broneerimist.

Kui tehakse teema petistest, siis samas teemas "ymbernurga" minemist tingimustest pââsemiseks ôigustada on ... silmakirjalik ja petturlik.

Airbnb-s on ka oma - mida saab ka iga majutusepakkuja oma soovi kohaselt muuta - tühistamispoliitika. Nii nagu ka kasvôi Booking.comi kaudu enamus hotelle broneerides.

Ja samas - nagu ka siin yks ylevalpoolkirjutanu mârkis - tehakse tehing broneermissaidiväliselt kas tervikukuna vôi osaliselt - no mida "ausat" asja tahta saada, kui ise broneerijana ausalt kâituda ei taha?!

Elan küll Prantsusmaal. Hoolimata sellest, et ei liigu pidevalt Pariisi ja st Nazaire'i vahel, julgen soovitada Pariisist rongiga Nantes'i sôita.

Kulla Stahl, Stahl 16. dets. 2015 16:58

Mul ei ole pôhjust rendilepingut siia tôlkes panna, kuna ainsad kohad, mis antud juhtumi puhul on kuidagi asjasseouutuvad, olen siin mitmel korral kirja pannud.

Need on: 35 eurot trahvi Viaverde kasutamise est.

Hea Tip, Tip 23. dets. 2015 07:57 Vastuvôtu- ja üleandmisaktil mingit pretensiooni polnud. Pangale on avaldus esitatud, pank uurib juhtumit ja suhtleb vastaspangaga.

Tsiteerin: Sellega seoses. Kas lepingus olnud 35 eurot elektroonilise tasu menetlemise eest (või trahv selle maksmata jätmise eest vms) oli kõigi menetluste eest kokku või iga menetluse eest eraldi. Kuna tasu maksmist kontrollitakse enamasti iga mahasõidu järel, siis juhul, kui sa sõitsid kolme värava alt läbi, võib rendifirma vastava lepingu juhul ka 3×35 eurot + mõned eurod teemaksu eest.

Vastan: Kordan, ja kordan veelkord, et sôitsin ÜHE värva alt läbi u 5 km pikkusel lôigul.

Kordan: ma ei arva mitte midagi, vaid küsin siit TEIE arvamust. Lepingutigimusi olen mitmel-setmel korral kirja pannud.

Tsitaat: Inq 16. dets. 2015 15:35 0 “Viimses Reliikvias” küsis ka üks mees et mis õigusega te mind kinni peate? Vastus oli et tugevama õigusega. Just sama õigusega võttis ka rendifirma kaardilt raha maha. Kulla inimene, siin ei ole selgeltnägijad, uuri seda rendifirmast otse mille eest see 120€ võeti, muidu võib siin heietada nii bensiini, lepingu, kiirtee ja teab veel mis teemadel veel ka uuel aastal ja seda kõike vastust küsimusele leidmata.

Vastan: Hea postitaja, ma olen juba siin teemas vastanud, et küsisingi, nii telefonisti kui ka kirjalikult. Kirjalikult sain vastuseks, et mu avaldus on registreeritud. Suuliselt sain paljusônalise vastuse, mis kokkuvôtlikult kôlaks, et "meie firma lâhtub lepingutest jms".

Tsiteerin: Rendiperioodi algul märgitakse sõiduki vigastused (kui on mida märkida) rendilepingule ja rendilepingule allikrja pannes nõustud sõiduki seisukorraga. See, et sa sõidukit rendiperioodi alguses ise üle ei vaadanud on puhtalt su enda viga ja hiljem tagantjärgi ei ole enam midagi teha.

Vastan: Aitäh meelde tuletamast!

Kordan üle ülevalpool mitmeid kordi mainitut: Autot üel andes rendileandja nôustus seiskorda mitte mârkima ja pani juurde "ok" ka sinna, kus mârgitud, et pole pretensioone tagasiandmise puhul.

Ma ei pôika kuskile, mul on juba raha arvelt maha kantud, ûlejâânud tagatisraha pôikaks hea meelega sellele, kes suudab mulle mitteemotsionaalsest seisukohast selgeks teha, mis seaduslik alus oli tagatisraha kinnipidamiseks antud summas.

Palun, kallid vastajad, jâtame pôiked, emotsioonid ja ôppetunnid praegu mângust vâlja ja pûûame lihtsalt nn ôiguse (sic! mitte ôigluse!) seisukohalt tâpsustada, mis alusel rendifirma selle summa kinni pidas.

Sellisel juhul saaks ôppetunni ka ehk môni teine sarnassesse olukorda sattunu. Ja ei peaks pôikama.