trip-krainetrip-ukraine-dark

AnniM

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Avenue France reisibürool nüüd uus 10-päevane bussireis Prantsusmaale. Kas keegi juba käis sellel reisil ja saab jagada muljeid?

Kas kellelgi on värskeid muljeid Rethymnonist ja Jo An Palace hotellist?

Mul oleks samasugune küsimus. Kas keegi on "Loodusreisidega" Horvaatias käinud? Plaan suvel seda riiki külastada ja nende programm tundub väga hea ...

Meie käisime juulis Novatoursiga Sunny Beachil. Kahjuks Trakia kohta ei oska midagi öelda, sest ise ööbisime Astorias ja jäime valikuga väga rahule. Hotell asub rannas ja toiduvalik nii hommiku- kui ka õhtusöögiks on suur ja toidud ise maitsvad. Hotell on suur, toad puhtad ja avarad.

Sunny Beach ise jättis ka hea mulje. Puhas liivarand ja läbipaistev vesi. Juulis olid rannatoolid ja päikesevarjud mõlemad 7 LEVi, nädal enne meid olid hinnad olnud 5 LEVi, st et nüüd võivad ka hinnad juba teised olla. Hotelle on palju ja söögikohti veelgi rohkem. Ka hinnad on väga mõistlikud ja Eestiga umbes samal tasemel, ehk on seal isegi odavam. Rannas ja promenaadil jätkub kõigile lõputult tegevust.

Meie käisime ise Nessebaris ja Varnas. Nesseber 1 LEV ja Varna 10 LEV. Nessebaris peaks kindlasti ära käima. Seevastu Varna just erilist muljet ei jätnud. Kesklinn on küll ilus, aga ümberringi... Novatoursilt võtsime folklooriõhtu ja seda soovitaks soojalt. Sõideti üles mäkke, kus ootasid ees eeslitega vankrid. Külastati kahte kohalikku majapidamist ja õhtusöök toimus kohalikus restoranis, taustaks folklooriprogramm. Ka tänaval müüakse ekskursioone, mis üldjuhul on odavamad kui reisifirmadel. Konkreetselt folklooriõhtu hind oli mõlemas kohas sama.

Meie jäime oma reisiga küll rahule.

Ka Igea Marina on Rimini... Ei ütleks küll, et see keskusest väga kaugel oleks olnud. Jalgsi tõesti ei läbi seda maad, selleks on buss, aga iseenesest ega eriti vahet teegi, kus üks osa lõppeb ja teine algab. Nagu linnaosadki.

...käisime eelmisel aastal ja olime hotellis Papermoon, Igea Marinas. 3* hotelli nime ei mäleta enam. Aga küllap need hotellid neil ka erinevad.

Riminis on teemapark Itaalia Miniatuuris, kus on tegevust ja vaatamist küll kõigile. Selles pargis on kogu Itaalia vähendatud kujul. Samuti võimalus külastada delfinaariumit. Ka Rimini vanalinnale võib jätta ühe päeva. Kui LaStradaga reisida, jääb kuurordis olla 6 päeva ning 3 päeva sellest ajast on Rooma, Firenze, Pisa, San Marino jaoks...seega kolme päeva jooksul ei teki küll igavust ja tunnet, et Riminis midagi teha pole.

Igal juhul Rimini puhkus. Käisime eelmine suvi LaStradaga Riminis ning jäime igati rahule. Mis kõige olulisem...väljasõitude vahele jäid vabad päevad ning need kulusid väga ära. Itaalia ringreisil on aga kõik päevad sõidus ning puhkuseks ja omal käel ringi vaatamiseks vabu päevi ette nähtud pole. Seega kui valida, siis kindlasti Rimini. Soovitan soojalt!

Tänan väga vastuse eest... Lisaks huvitaks mind selline asi, kas kaasa on mõtet vahetada Tsehhi ja Poola raha või pole sellel mõtet?

Need kes Riminist nüüd tagasi, ehk oskate öelda, kuidas reis oli? Kas vastas ootustele?