_tom

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ise olen kaks kord autoga Prahas olnud ja mõlemad korrad Trooja kandis kämpingus olnud ja olen rahule jäänud. Sõita on sinna lihtne tuleb jälgida alguses "Trooja" hiljem "Loomaaed" (Zoopark või mis iganes seal kirjas oli). Seal enne loomaaeda on 4-5 käpingut reas esialgu 3-4 väiksemat (olen just nendes peatunud) ja viimane suurem oli vist nimega "Sokol" (seal on ka väga mõistlikke hindadega söögikoht). Asukoht on mõistlik päeval saab liikuda buss+metroo ja kui pikalt linnapeale jääb saab öösel trammiga üsna lähedale.

Üldine plaan on selline (aga eks kohapeal kujuneb täpsemalt vastavalt tujule):

Esimene päev: Plaan sõita Elblagini välja (tartust 942 km), sealne kämping tundub olevat lihtsalt leitav ka pimedal ajal, kui ei jõua seal teeääres ikka motellikesi on.

Teine päev: Fromborki katetraal (jääb ilmselt ära kuna ebamugaval suunal)- Malborski kindlus - Stutthof koonduslaager ja ööbimine kuskil neemel Piaski poole või kohe Gdanzkisse.

Kolmas päev: Gdanzk-Sopot-(Hel)

Neljas päev: (Hel)-Leba

Viies päev ja edasi: Improvisatsioon - kui merest ei ole siiber saanud jätkab saksamaa suunas - mingi hetk keeran lõunasse oma teise nädala reisisihtmärgi Praha poole.