kiamia

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
13 kommentaari
Viimased kommentaarid

www.momondo.com otsib erinevatelt reisibüroode lehekülgedelt kõige soodsama lennu.

Ise soovitan hostelis ööbida, võite saada toa väga soodsalt (proovi näiteks hostelworld.com) kui pikalt ette broneerite ja saate neljakesi ühes toas olla. Autorendi küsimuses ei oska aidata.

Kui aega on ning rahatasku pole puuga seljas, soovitan bussiga sõita. Hotelli aadress on olemas - tasub kasutada maps.google.com juhtnööride saamiseks (vali directions ja public transportation, saad ka kuupäev ja kellaaja valida), ise kasutan alati seda USAs, kuna enamus linnade ühistransport sees ja päris adekvaatseks on osutunud juhtnöörid.

Takso maksab ca 30 dollarit downtowni.

Kuigi siin on asjad võrreldes Eesti/Euroopaga odavamad, kulub raha rohkem. Vähemalt siis, kui oled koos kohalikega ning nende mentaliteediga kaasa lähed. Ameeriklased on harjunud iga asja eest maksma ning tippi peale jätma. Üldiselt aga hinnad erinevad linnades, New Yorkis kulub kindlasti palju raha, ja eriti hotelli peale.

12.55 ongi kohaliku, Londoni aja järgi ning teadupärast on seal kell kaks tundi vähem kui Eestis.

Kui Sul on Hansapanga või SEB kaart, siis ei ole mingit probleemi raha väljavõtmisel, on lausa tasuta - Hansapanga kaardiga Swedbanga automaadist ja SEB on siin kohalik. Visa Electron kaardiga saab maksta pea igal pool - isegi taksos.

Päris naljakas oli, kui keegi Saksamaal arvas, et Estonia on üks USA osariikidest...