Pihelgas

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Meie käisime Masai Maras safaril 4 päeva. Võtsime Victor Safaris ja leppisime asjad juba eelnevalt temaga Eestist kokku. Hind oli 120 USD nägu per päev. Täitsa rahule võis jääda ka öömajaga. 2 ööd olid telgis ja kolmas hotellis. 

Lamult on lihtne vahelduseks minna üle lahe Manda saarele ja paar päeva seal praktiliselt tühjal rannal vedeleda (kui "puhkus-puhkus" mõttes on). Näiteks http://www.diamondbeachvillage.com . Nii seal kui ka Lamul saab teha pikki jalutuskäike mööda randa. Paaditaksod on igal hetkel kättesaadavad. Aga lisaks saartepuhkusele soovitan igal juhul mõnda "päris" kohta külastada. Basseini ääres on oluliselt mõnusam Türgis vedeleda :)

Kursid on erinevad jah. Aga enne päris loodusesse jõudmist läbite ilmselt veel "elamisterikkama" teekonna koos kohaliku transpordi ning külaeluga :D . Vähemalt Nairobist Masai Marasse sõites oli elamusi küllaga. Ja kui mägiteel juhtub avarii olema siis ummikutest möödasõidud lisavad veel vürtsi

Ilmselt sõltub see siis päevast või millest iganes. Meie kogemus 1.10 saabumisega Nirobi oli vastupidine. Kõik E-viisaga kodanikud suunati "Other passports" üldjärjekorda mis oli üüratu. Need kes tahtsid teha kohapeal viisa olid ammu passikontrolli läbinud. samas midagi üle mõistuse ka polnud, läks vast mingi 45 minutit

Kaia, kas te mäletate millises öömajas Lamul olite?

Ok, on sul mõni usaldusväärne kohaliku saatja kontakt või küsin meie safari giidilt? Kuidas e-viisaga? Kas piisab sellest mis seni tehtud või peab piiril midagi veel täitma? Paberkujul passipildid kaasa võtma või midagi seesugust? Lihtsalt, et hilisemat jama vältida.

Ja kas Kibera külastamine "rumala eurooplase" kombel ilma kohaliku saatjata on ok või peaks kellegi kaasa haarama?

Tegime e-viisad ära. Käis väga kiiresti. Kas see tähendab, et me peame siiski ka piiril mingeid pabereid veel täitma?Kui leiad siis saada jah palun see Lamu hotelli kontakt. 

Mida kaasa võtta?  Kas parem oleks reisida seljakottidega või võtta kohvrid? Kuhu kohvrid safari ajaks saab jätta. Ilmselt pole tark kogu varustust kaasas tassida? Sellised olmelised küsimused tekkisid mille puhul on targem teiste kogemustest lähtuda kui pärast avastada, et nii oleks olnud parem :). Soovitused väga teretulnud!