sannu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mis moodi see pardakaardi vahetamine toimus?

Kuidas nad seda esimese ööbimise aadressi üle kontrollivad? Kas nad helistavad sinna või mis moodi nad seda teevad?

Aitäh SibaliK lohutamast.

Nagu eelnevalt kirjutasin, minu katsetus teha ESTA-s endale sissesõiduluba luhtus, kuna peale avalduse kinnitamist hangus süsteem ning saamata jäi nii avalduse number kui selle tulemus.

Teavitasin sellest ESTA süsteemituge ja programmihaldajat ennast, kes nö kustutas minu eelnevad katsetused.

Hetkel on juba hirm uut avaldust teha. Äkki hangub programm jällegi ning jään igavesti ootma oma avalduse numbrit. Millega saaksin vähemalt oma avalduse staatust hiljem vaadata ja loodetavasti oma positiivse vastuse selle kaudu teada saada...

Kas kellelgi ka on süsteem peale avalduse esitamist kinni jooksnud ning kas olete täitnud eesti- või inglisekeelset avalduse vormi? Vahet ei peaks toimimise kvaliteedil muidugi olema.

Täitsin täna Visa Waver programmi USA-sse sissesõidu loa taotlust. Ankeet täidetud, passinumber ja kinnitus sisestatud, sai taotlus niiöeda kinnitatud/"rakendatud". Ja siis jooksis kogu süsteem kokku. Lehekülg hangus ning vastus oli kõigele "not responding". Panin lõpuks akna kinni ja alustasin uuesti taotluse täitmist. Nüüd teatas süsteem, et minu passinumbriga on juba taotlus esitatud. Küll aga ei õnnestunud mul ei taotluse numbrit ega ka taotluse vastust saada. Ka taotluse staatuse vaatamiseks või/ja muutmiseks on antud number vajalik.

Kas võin eeldada, et vastus minu taotlusele (mis ilmselt vaatamata kõigele tehtud sai) tuleb ühel hetkel minu meiliaadressile, kas nii on tavaks lisaks elektroonilisele koheselt saadavale kinnitusele?

Ülalolev oli siis Hamburgis. Düsseldorfiga tegelen veel...

Tegin mitmed päringud erinevasse klassi kuuluvatesse hotellidesse. Minu jaoks keskmise hinnaga olid paljud broneeritud. Parima võimalusena leidsin (pea)raudteejaama juures oleva hiina perele kuuluva hotelli, Bee Fang. Hind muidugi kokku öö 79 EUR (DBL, hommikusöök, parkimine, internet). Annan peale reisi teada, kas tasub soovitada..

Tänan! Uurin googlest, milline 4-st Hamburgis olevast Etapist minu marsruutidele kõige paremini sobib. Kuna olen autoga liikvel poleks probleem ka linnast eemal ööbida. Loodan, et Etap-id pole full booked...