rampage

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
13 kommentaari
Viimased kommentaarid

Meie läksime esimeseks kaheks ööks Krabi linna ja tellisime hotelli poolt (Maritime Park & Spa Resort) endale transfeeri. Läks maksma neljale inimesele kokku 300 bahti. Krabist läksime Ao Nangi 250 bahti eest. Ao Nangis julgen soovitada Wanna`s Place hotelli. Hind on küll üle keskmise, aga samas on hästi mõnusad bungalod seal. Rand on ka kohe üle tee. Meie bungalos oli üks üheinimese ja üks kaheinimese voodi, nii et lapsega minnes peaks hästi sobima.

Millipeded on ka hästi vahvad ja "sõbralikud" olevused. Meenutavad sajajalgset, aga kordades suuremad ;)
Peale astud, siis kindlustab see sulle mõned päevad valges palatis :)

Soovitaks ka võtta takso mis maksab 600 kohalikku (üks). 60 krooni nägu ei ole ju palju kui arvestada et sõitu Patongi on üle poole tunni.

Mai kuus ühe suvalise palmi all... siia maani kahetsen et eestist vihta kaasa ei võtnud tookord :D

Lendasime Air Asiaga Bangkokist Phuketti ja tagasi paar nädalat tagasi miski 1500 bahtiga nägu (sisaldas ka kindlustust). Süüa ei pakutud aga lennukid olid suht uued ja puhtad Airbusid. Mingit hilinemist ka ei olnud ja kõik sujus hästi. Ainuke asi oli see et peale check-in tegemist muudeti väljumis väravat kuid operatiivne info oli ekraanidel alti olemas.

Kui mina mai kuus käisin siis öeldi et Krabis ei saa teha viisat. Kindel ei ole, kuid vähe googeldades erilist kindlat infi ei leidnud. Phuketi lennujaama mapi peal oli customs ja immigration osakond täiesti olemas. World Aero Data näitab, et Phuketi jaamal on märge "Airport of Entry " ja Krabil mitte. Ise Krabi lennujaamas ringi vaadates ka ei jäänud muljet et seal võiks immigratsiooniamet asuda.

Olen ise ööbinud Ao Nangis sellises hotellis nagu Wannas Place. Bungalod olid täitsa normaalsed ja mõistliku hinnaga. Ise saime selle bungaloo mis on kohe basseini kõrval ja päris mõnus oli verandal lebotada seltskonnaga. Kui minek on hooajal (nov-märts), siis soovitaks ikkagi sobiva hotelli enne broneerida. Kohale jõudes võib lihtsalt selguda, et nõuetele vastavad hotellid on välja müüdud (seda enam et kõrghooajal võib koha pealt ostes hind ainult kuni paarisaja bahti võrra odavam tulla). Endal on paar tuttavat kes praegu juba parajalt plindris et soovitud kohtadesse bronne teha novembriks.

Isiklikult ulatasin neile eestis tehtud pildid millel oli näo pikkuseks 26 mm ja mingeid probleeme polnud. Seda siis selle aasta Mai kuus.

Me saime mais koha pealt 15 päevase viisa miski 1500 bahtiga (koos maale tuleku tasuga).

Olen AsiaRooms`i kaudu bronninud ja mingeid probleeme ei ole tekkinud. Kui on kindel hotell välja valitud siis soovitaks hi-seasoni ajal ette bronnida. Eriti kui tegemist on miski popi hotelliga.

Äkki annad meili aadressi. Arutaks äkki asja? Kui vana oled? (mina M31).

IP mis ajaks bronnisid? Endal oli mõte miski 6 november välja lennata aga ka ei viitsi üksi minna eriti.

Isiklikult soovitan otsida ja oodata Finnairi soodukaid lendudele. Hea variant kuna sisuliselt otse ja kiirelt saab bangkok`i ja lennukis ruumi normaalselt. Ise võtsime mais (low-season) lennu nädala keskel ja siis saime igayks ühe kolmese istmerea endale ja kannatas mõnusalt sleepi ka lasta. Mis eksootilistesse naistesse puutub, siis ärge selle pärast muretsege. Seal maal on kõik lihtne... liigagi lihtne ja ise ei pea miskit selleks tegema ;) ... miskit eskort-teenust ple kyll mõtet võtta kuna pea kõik mis seal liigub on müügiks ja siis otsustad ise kellega parem klapp on ja kellega kauemaks jääd :P ... Parimat inffi ööelust saab sellelt neti aadressilt: http://www.phuket-info.com/forums/ ... kuid omast kogemusest võin öelda et isegi see ei suuda teid ette valmistada selleks mis teid seal tegelikult ees ootab :D

Endal on ka plaanis miski oktoobris tagasi minna... aga vist valin ikkagi jälle Phuketi ja Patongi ranna... passin hetkel ka Finnairi soodukaid siin :)