Ponsse

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
8 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

Vaadake ja kaaluge selle hotelli varianti kah. Sai seal oldud ja jäime kaaslasega väga rahule. Mõnus, rahulik, vaikne, puhas, üliviisaka ja hoolitseva personaliga, samuti oma rand. Toidud viimase peal ja valik väga suur. Kõik vajalik tubades olemas, kondits. seif, külmik, joogivesi, pesemisvahendid jm. Kohalikele trippidele pandi kaasa korralikud moonakotid võrreldes teiste hotellidega. Kaaslasel oli näiteks sünnipäev sealoleku ajal, hotell lasi tordi valmistada ja korraldas piduliku õhtusöögi. Ühtegi miinust pole sealt meenutada. Käidud siis viimati 2009a veebruaris ja nüüd jälle plaan samasse hotelli minna. Mõned pildid tripis üleval http://www.trip.ee/content/sharm-el-sheikh/the-grand-hotel-sharm-el-sheikh.html

Hotelliks siiski Grand Hotel Sharm.

Lähen 30 ndal jaanuaril Sharm El Sheiki TezTouriga. Hotelliks valitud Grand Sharm Hotel kõik hinnas. Saab näha siis kuidas reis kulgeb TezTouriga. Pakkumise võtsin Baltic Toursist, kes Domina ja Novatoursi reise vahendab, kuid hiljem tsekil selgus et sain hoopis TezToursi oma, mis seal ikka. Minek!

Saadan sulle siis lahipaevil ara oma kogemused ja marsuudid.Minu meil on andrusa73@hotmail.com Toimib ka msnina kui peaks vaja minema.

Sai kaidud maikuus autoga Norras.Labisime nadalaga 3500km,pluss siis laeva ja praamisoidud.Oobisime campingutes,igal ool eri kohas.Hinnad koikusid 300-600 NOK-ni.Seda nelja peale kokku.Voodiriided olid igalpool olemas.Samuti pesemisvoimalus,kulmkapp,sooginoud ja mones ka pliit.Esialgne plaan oli oobida telgis,kuid ood olid niisked ja ei moodund vist paevagi mil poleks vihma sadanud,nii et valisime siiski campingud.Nii et kui on kellegil huvi midagi kusida et reisiplaane teha aitan meelsasti.