Merka002

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
 

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

3 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Tere,

Minu hiljutine kogemus Hispaani rendiautoga ja parkimisega: Parkisin pooleks tunniks auto "Sinise joonega" märgitud alale . Alal oli ka kollane "sikk-sakk" joon ja lähedal oli ka üks hispaania keelne (minule arusaamatu) silt ning parkimisautomaat. Ostsin parkimisautomaadist igaks juhuks tunniks pileti (ca 2 euri) ning läksin lõunale. Kui tagasi auto juurde läksin oli üllatus suur, sest autot ei olnud enam seal kus selle panin. Oli vaid üks kleepsuke. Nimelt oli hispaania MUPO selle minema vedanud. Kogu lõbu läks mulle maksma 185 eurot. Siit ka loo moraal- alati küsige kohalikelt igaksjuhuks üle kuhu võib parkida.

Teisel korral käisin Barcelonas , kus oli praktiliselt võimatu odavat parkimist leida (pool tundi kesklinnas maksis ca 2,5 eurot). Sõitsin mööda ranna äärt ca 1 km kesklinnast välja ning seal oli suur tasuta parkla (hoidsin ööpäeva parkimisraha ca 40 euri kokku). Suures hirmus küsisin muidugi mitmelt kohalikult üle kas saab ikka tasuta parkida

Costa Rica pealinnas San Joses näiteks hotell Alfie 40 USD. Hommikusöök ka hinnas ja saab ka ise kokata:D Pealinnas ka hotell Morazan 49 USD ( hommikusöök hinnas) La Fortuna vulkaani juures hotell San Bosco 50 USD ( hommikusöök hinnas)

Soovitaksin minna põhjarannikule ( Las terrenas, playa bonita, cabarete). Seal kohtab valgeid ka, lõunarannikul rohkem kohalikke ( nt Boca Chica- rand on neegreid täis):D

Cabaretes selline koht nagu "Kaoba". Ööbimine bungalows 37 USD ( hotell väga puhas ja korralik, randa 5 minti)

Käisin Dominikaanis augustis , olin seal 2 nädalat ja edasi suundusin TACA airline'ga Costa Ricasse ja seal ja ~2 nädalat. Soovitaksin kindlasti Costa Rical ära käia ! Väga supper koht!