trip-krainetrip-ukraine-dark

ornitoloog

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Hei, ostsin sellise telgi ca 1,5 aastat tagasi, seni on kogemus igati positiivne. Teostuskvaliteet on väga ok, kõik õmblused teibitud, sisetelk tihedast hingavast naionist. Olen varem maganud igasugustes telkides, aga see on ausalt öeldes esimene, kus hommikuks õhk otsa ei lõppe - seega, tuulutus on hea. Mainimist väärib, et tegemist on nn. "seestpoolt väljapoole telgiga" - mis tähendab, et välistelk on iseseisev katusealune, sisetelk kinnitub välistelgi külge. Positiivne on sellise lahenduse juures see, et lausvihmaga saad püstitada kõigepealt välistelgi, seejärel sisetelgi (ilma, et see märjaks saaks - mahavõtmisel sama lugu). Miinuseks on see, et kondents kuivab pisut kauem, kuna välistelki ei saa niisama maha võtta, kui lihtsama konstruktsiooniga telkidel. Muus osas aga väga hea telk, ja makstud raha väärt.

Head matkamist! . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

Ma ise olin sarnase valiku ees ca 1,5 aastat tagasi. Läbi sai käidud pea kõik matkatarbeid pakkuvad kauplused, pärast pikka kaalumist ostsin sellise tunneli: http://www.redfox.ee/item.php?item=406&lang=est tootja Tatonka, Eestis suht tundmatu Saksa firma - kuid julgen soovitada, kvaliteet on väga hea. On mägimatkadel vastu pidanud tunde kestnud lausvihmale ja tugevale tuulele. Lisaks ka lihtne üles panna (pärast mõningast harjutamist ca 1 minut) ja mis olulisim, kaalu ilma lisavaiadeta ainult 2,2kg. Hind muidugi pole kõige odavam, aga kõik siin maailmas on pisut kaubeldav :) Head otsustamist.

2,5mm husky tundus ka mulle hea alternatiiv 2x kallimatele thermarestidele, paraku ei ole vist head ja odavat. 12 päeva mägimatkal ja matid hakkasid vähehaaval tühjaks minema, mitte sisisnal aga tasapisi. viimaste päevade hommikuks oli küljealune üsna kivine - kusjuures mõlemad matid tühjenesid sarnaselt. samas, kui nad veel õhku pidasid, olid vägagi head küljealused. paraku rändasid hõredad huskyd poodi tagasi ja mina järgmisesse poodi thermareste ostma.