liisake30

Reisisell, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
4 postitust
4 kommentaari
 

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Hotellis käidud ja oldud. Mõnus pisike hotellike, eraldi magamistoaga. Süüa mõttekas ise teha, hommikusöök üksluine ja ei midagi erilist. Igal hommikul üks ja see sama tüütab ära, menüüs siis 2 sorti vorsti, juust, keedumuna, 4 erinevat saia, mõni hommik ka nn leib, piimaga erinevaid müslisi ja kellogseid, kurki, tomatit ja paprikat. Muud polnud. Teed ja masinakohvi ning väga jubeda maitsega kakaod ka. Et kindlasti mõistlikum vast ise teha, hommikul pudru kõikse parem ju.
Kui poodi minna, siis soovitan otsida ülesse selline keskus nagu San Fernando. Selle lähedal on 3 suuremat toidupoodi Eurospar, HyperDino), kus käivad ka kohalikud, see ongi rohkem kohalike kant seal. Kui hotellist hakata minema mööda kiirteed keksuse suunas, siis jääb ta vast 1,5 km kaugusele hotellist. Jääb ta siis kiirteest paremale. Infotunnis Ave räägib ka sellest, et saate kaardid ja siis juba lihtsam.
Hotelli ise soovitan küll, mõnus personal, vaikne, suurt lärmi ja tralli just ei toimu, et perega ideaalne:). Koristaja käis pea iga hommiku, tõmbas lapiga põrandad üle ja rätikuid vahetati nädala jooksul 2x. Basseini ääres lamamistoolid suht ebamugavad, aga kes seal viitsibki lesida, rannas palju mõnusam ju:).

Googeldasin ja ei leidnud suurt midagi, mõned üksikud kommentaarid olid ja saksa keeles põmm põmm:).

Et kui mõlgin auto või põhjustan avarii,mis jamad mind ees ootavad. Kas kindlustus katab kõik. On seal võimalik ka valida erinevate kindlustusliikide vahel ja mida silmas peaks pidama.
Tänud!

Hmm, huvitav kas Cran Canarial ka midagi sellelaadset olemas. Nii soodsa hinnaga võiks isegi 1,5h reklaamjuttu kuulata ja pärast naudiks ekskursiooni:)