pohlamoos

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Käisime eelmisel aastal. Ööbisime Riomaggiores hostelis Mar-Mar Affittacamere. Leidsime selle Hostelworld'i abiga: http://www.hostelworld.com/hosteldetails.php/Mar-Mar/Cinque-Terre/27194

Meil maksis 4 ööd kahele 195 eurot. Sularahas. Väga hea asukoht - lyhike maa raudteejaama ja randa - otse peatänaval. Lisaks oli toas ka kööginurk pliidi ja kylmkapiga. Kui aknast välja kõõluda, siis nägi meregi ära. Muud sealt aknast kaeda polnud. Ehk oligi hea, et päike ei ulatunud sisse paistma - rannal sai ennast praadida kyll. Liivaranda Riomaggiores pole. Kyll sai kividel kakerdades ettevaatlikult vette mindud. Ronimishuvilistel on samuti hea võimalus piki peatänavat yles mäkke vantsida. Peaasi, et kellegi põllulapile kakerdama ei lähe - maa on seal hinnas ja iga ruutmeeter ära kasutatud. Loodus on nagu muinasjutus - kindlasti tasub seal ära käia.

Keegi kysisi telkimise kohta - ega ei vaadanud sellise pilguga seal ringi, aga ei ole seal naljalt yleliigset kohta, kuhu saaks telgi pista.
Kui on võimalik syya teha, siis tasub hommikuti käia peatänavalt kala ostmas. Ja loomulikult on suisa kohustuslik kohalikke värskeid puuvilju syya. Kodumaal ei saa iialgi nii magusaid vilju.

Päikeseloojanguid oli seal ka kena kaeda - kaljudel on sopikesi, kuhu ennast veel kuumale kivile kohaliku veiniga sättida.