rrt

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ei ole USA-s elanud/töötanud, aga plaan on millalgi sügisel minna. Minu kommentaarid põhinevad sellel mida ma olen ise uurinud oma mineku jaoks. Seega üht-teist viisadest ja asjadest tean aga ei pretendeeri mingiks eksperdiks ja päris kindlasti ei taha oma kommentaaridega kedagi solvata. Lihtsalt aeg-ajalt märkan foorumites asju mis võibolla päris tõesed pole ja siis üritan oma teadmisi lisada. Ja viimasele kommenteerijale niipalju, et ma ei usu et enamus inimesi kes USA-sse lähevad arvavad et nad seal ratsa rikkaks saavad, seda oleks Euroopas ilmselt kergem/lihtsam teha...

Nõutakse küll viisat, ära aja jura. Viisavabadus tuleb heal juhul selle aasta lõpus alles.

Sul on õige suhtumine Kristo. Kui väga tahta, siis on kõik tehtav. Ja küll kohapeal ka mingid võimalused tekivad. Minu eelnevad kommentaarid olid lihtsalt selleks, et mõned ullikesed siin ei arvaks et kõik on nii lihtne ja kerge. Igaljuhul edu sulle:)

Ei ole see midagi nii lihtne, kui oleks siis teeks ju kõik niimoodi:) Mina arvan küll et kui sa 6 kuud oled seal kohapeal olnud ja käid nädalakese Mehikos ja üritad uuesti USA-sse minna siis võivad probleemid tekkida. Need inimesed seal piiril ka mingid päris ullikesed pole, nad saavad vast ikka aru et niikaua tavalised inimesed ilma tööd tegemata USA-s ikka ei suvita.

Arvad et nad lasevad sind tagasi kui sa oled kuus kuud kohapeal ja siis käid nädalakese ära ja tuled uuesti? Ma miskipärast arvan, et nad on suht karmid seal piiril, eriti mis puudutab turistiviisaga inimesi kes väga pikalt järjestikku USA-s on. Kas mitte ei ole võimalust seda kohaloleku aega pikendada USA-s kohapeal olles? Muidugi see vist eeldab mingit paberite ajamist ja ka ilmselt tõestamist et kuidas sa saad turistina nii kaua riigis viibimist omale lubada.

Käisin ise just viisat tegemas (eile sain kätte). Polnud mingit hotelli ega midagi märgitud sinna ankeeti, isegi perioodi millal ma plaanin USA-sse minna ei olnud. Minu soovitus, et ära nende "lambi" asjadega üle paku. Kui sul ikka ei ole mingit kindlat kohta enne viisa taotlemist, kus sa plaanid elada, siis jäta see koht ka tühjaks. Ja mingeid piletite broneeringuid pole sul ammugi vaja enne viisa tegemist. Nad on seal mõistlikud inimesed ja kui sa ise mingit lolli juttu seal ei aja, siis saad suht kindlalt ka viisa.