trip-krainetrip-ukraine-dark

pisik

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Meie igatahes käisime Paradisos detsembri algul oli vist....Koht oli täiesti püsti mis püsti ja väga kihvt tõesti tuleks mainida, ainult et enamuses kõik seal venelased, muusika oli täiesti seinast seina aga vene muusikat väga palju.. Leidsin vahepeal mingi veebilehe, kus kõik Goa klubid(kui just klubid huvitavad) aga ei tea kas leian enam lingi, kui leian lisan hiljem. Seal näitas, et ööklubisid on Goas 7 vähemalt. Muidu öine nightmarket laupäeviti on ka koht kus tegevust ja muusikat ning samuti korraldasid vahest pidusid rannashakid.

Malaariatablette hakkasin võtma, aga kohapeal olles asi täiesti ununes ja nüüd ongi üle poole paki järel..hoian siis järgmiseks korraks. Sääski on muidu väga vähe ja malaariat pidi levitama ainult ühte liiki moskiito, mida on kõikidest ainult 2%

Tagasi justnimelt tahangi, ei suuda enam kuidagi siia ellu sisse sulanduda... oeh... Samas võib ju ööbida ka mitmes kohas. Jah, tõsine depressioon siin.Loodan, et hiljemalt paari kuu pärast tagasi seal siis. Ega ei oska öelda, kuidas selle kuumusega siis?

Mis hütid need sellised on ja kus, kus 300 kohalikku öö? Plaan tagasi minna, kuid kavas seekord ainult lennukipiletid vaadata. Kohalikud teenivad kõigi oma liigutusega turistide pealt ja kui näiteks taksolt öömaja küsida, siis pean ilmselt kahekordse hinna maksma...Koht ei peagi nii odav olema, peaasi et konditsioneer ja duss sees. Ja kahest nädalast on vähe ka 3-4 nädalat paras. Soov oleks Candolim piirkond Goas.