Just walk around

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Meil läks 4 inimese kämping maksma 225 EUR 3 ööd. Voodipesu sai ise kaasa võetud. Kohapeal vimalik samuti voodipesu tellida ( vist 9 EUR ). Ülal antud ka link sellele kohale, ja internetis võimalik ära bronnida ja enne bronni ka hindu näha. Naantalis kohe sissesõidul on autoparkla ( 5EUR ) ja kohe parkla juurest sõidutab n.ö. Muumibuss huvilised sihtkohale lähemale ( tasuta ja liigub pidevalt ). Kui bussist välja saab, siis võib tekkida väike segadus, meil vähemalt tekkis. Park ja ei miskit märki kuhu edasi. Põhumõtteliselt nii kui bussist välja saate on suund otse. Lähima restorani juurest sõidutab edasi ka laste rong (ratastel, mitte rööbastel). Aga võib ka jalutada 3-5 min. Ja kohal oletegi. Muumimaailma piletid müügil otse muumimaailma väravas, saarel ja seikluste saare piletid müügil müügiputkas, mandril. Meie külastasime mõlemaid ja olime väägagi rahul. Kui minekut planeerida siis seda ei tasuks vist nädalalõppu valida, liig palju rahvast kindlasti muumitamas.

Sai sel aastal ööbitud selles kämpas. Valik sai tehtud kasutaja Alari muljete põhjal ( vt. eelnevaid kommentaare). 2 täiskavanut ja 3,5 aastane tondiots. Mulje oli meeldiv. Lapsel oli ruumi ka väljas joosta, kuigi silma peab ikka peal hoidma , sest eks kive ja kaljusid oli ka seal. Lisaboonuseks oli kena liivarand ja hüppemaja (batuut) lastele vastuvõtu juures. Kämpa valisime WC ja pesemisvõimalustega, samuti olid olemas miniköök, külmik, grill ja TV-DVD. Vastuvõtu juures on ka söögivõimalus, kuigi see piirdus saiakeste ja kohviga, sooja toitu ei olnud ( vahest polnud ka hooaeg, Juuni lõpp ja Juuli algus). Aga samas oli market lähedal 1km, ja järgnevad eined valmistasime juba ise. Meie suund oli Muumimaa ja reis toimus oma autoga. Kämpingust sihtkohta sõit ei võtnud palju aega ja läks märkamatult. Samas kämpingus õnnestus kohata veel 2 eesti reisiseltskonda. Ise olime nädala alul ja siis oli väga meeldiv ja vaikne. Julgeks soovitada seda kohta ka teistele sinnakanti sattujatele.

Samuti siin kasutamas PDA-d (ASUS 636) ja navigeerimiseks IGO. Peal on ka TOMTOM, kuid oma poolthääle annan esimesele. Endale tundub IGO puhul plussiks ka see, et puudub vahe Lääne Euroopa ja Ida Euroopa kaartide vahel. Kui TOMi puhul peab Eestist Soome sõites vahepeal tegema kaardivahetuse, siis IGO paneb kohe otse sihtkohta, isegi laevaliinid on peal.