hubi

Reisisell, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Krimuldas, lossipargis, maksis telkimine ainult 2,35 Lt(kõik kokku). Usma järve ääres kämpingus oli telk 2Lt, inimene 1,5Lt ja auto 1Lt - kokku 7,5 latti. Esimese öö olime Valmiera lähedal Ezerpriedese nimelises kämpingus(vist oli selline nimi)Burtnieki järve ääres - jubedad majakesed - ja 22Lt maja eest. Toas oli kaks diivanit, kummalegi oleks mahtunud 1,5 inimest, aga seda tuba nimetati nelja inimese toaks. Diivanite vanus oli vähemalt ca 20 aastat.

Soovitada tahan Tukumsi linna lähedal Svejkuli ööbimiskohta - majakesed kuni 6-kohalised 3,5Lt inimene + 5Lt tuba(s.t. mida rohkem toas inimesi seda odavam). Suures majas olid 2-sed toad à 15 ja 20Lt.

Ja veel - mõtlesin, et ostan Lätist hulgim tubaka tagavara, aga ei - seal suitsud juba kallimad kui meil.

Ööbisime Ventspilsis 4.juuli-5.juuli 2008 - Ganibu tn.18; 6 latti voodi. Üle tee Kuldiga 47/49 oleks olnud 5 latti, aga sinna oli hommikul kliente oodata ja me oleks pidanud enne 9-t jalgalaskma. Ilus linn on Ventspils kui aega saan lähen jälle. Linnas on ka kämping, aga see on häbematult kallis - 2 latti telk, igalt inimeselt sama palju ja auto ka 2 latti - kolmekesi oleksime maksnud kümneka, nüüd saime katuse alla kesklinnas 18 latiga.