Medina

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mehhiko kohalike jaoks, eriti väikelinnades, kus eriti turiste ei käi, on gringod ja turistid parim saak. Meil Eestis on tsivilisatsioon vägagi kõrgelt arenenud nendega võrreldes. Seal ringi käies ära imesta, kui esimese tunni jooksul sind paljaks röövitakse või isegi maha koksatakse.

Tere!
Ma ise käisin kariibi mere kruiisil 2006 kevadel.
Peale läksime Floridas ja sõitsime ümber Kuuba. Peatused tehgime Bahamal, Jamaical, Grand Gayman ja Mehhiko.
Me küll käisime ringi enamjaolt turistituuridega ja üsna turvatult. Aga Jamaikal ei soovitaks eriti rõõmsalt seiklusi minna otsima, kuigi ma ise olin enne sinna minekut veendunud, et kõik on lõbusad ja sõbralikud. Politseist ei tasu abi väga palju loota sest nad kõik ütlevad sulle et No problem, mon!, ning samas ei liiguta lillegi, vaid jätkavad oma eelmist tegevust. Vähemalt see oli minu kogemus jamaikaga. Muidugi oli seal küll väga tore ja ilus ka. Lihtsalt peale seda kui seal isiklikult olin käinud ei olnud mul enam mingit soovi seal üksinda ringi seigelda, vaid ikka grupiga.
Samuti ei julgeks ma väga Mehhikos ilma grupita väga ringi käia. Kuigi minu meelest oli seal küll ohutum kui Jamaikal, oli siiski kohalikke väikekülades näha pisut hirmutav.