Mariell

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi
11 meeldimist
0 postitust / 28 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

No perepuhkuseks lennake näiteks Phuketile ja siis on valida, kas vasakule ja Phuketi melusse või paremale ja Khao Laki, kus rahulikum ja ilusad liivarannad. Teel sinna võite rõõmustada lapsi Spash Jungle veepargiga. Khao Lakis saate teha näiteks päevatripi Similan Islandsile ja snorgeldada. Samuti külastada Khao Lak loodusparke.
Oktoober võib veel olla veidi vihmane, aga ei pruugi, sõltub aastast. Alates novembri lõpust juba kindlam hea ilma võimalus.

Mul oli India hotelliga sarnane teema ja tegin Transferwise vahendusel ülekande. Ülekande tasu oli väike ja kõik toimis.

Kas DMK lennujaam on hullemini ülerahvastatud kui Suvarnabhum? Pole veel otsustanud kummast lennata edasi Phuketile. Veedame 2 päeva Bangkokis, seega sobiks nagu mõlemad, aga tahaks valida just kiirema ja lihtsama viisi.

Ma usun, et kui tõesti oleks Eestist päris laps kaduma jäänud, teaks sellest terve Eesti.

10 päeva Korful ei ole palju. Minu arust Albaania igav ja pole vaadata ega teha seal midagi. Pigem vaataks siis väikseid saari Korfu lähedal, Paxos ja Antipaxos näiteks.

Üldjuhul toimib nende kaudu piletite ostmine, minutitega piletid saadetud. Aga üks kord olnud ka jama, et kahjuks nad ei saanud meie broneeringut täita st süsteem näitas et kohti antud lendudele veel on, aga tegelikult ei olnud, aga see pole ilmselt tickets.ee viga, vaid momondo oma. Klienditeenindus heas inglise keeles ja raha kantakse tagasi. Kavatsen ka edaspidi kasutada, sest miks maksta otse lennufirmalt ostes pere peale arvestatav summa rohkem.

Arvan sama, et Dubaisse minek on odav ja lihtne omal käel.

Minu kogemuse põhjal saab vahendajaid usaldada. Üldjuhul on läbi vahendajate ostmine odavam kui otse lennufirmalt, ilmselt nad saavad mingeid paremaid diile ja paljudel on ka pagas hinnas.

Mina olen proovinud erinevatest brauseritest osta ja tulemus oli see, et maksmisfaasis sain teate, vabandame, aga antud lennu hinnad on muutunud. Et siis ei õnnestunud üle kavaldada. Neil jooksevad need andmed ikka ühte kohta kokku, et just on keegi ostnud a´la 6 piletit ja kohe kallinevad.
Aga ma ei usu, et ühekaupa ostes erilist hinnavõitu saaks, sest kui juba 9 on ostnud eraldi, siis ikka kallinevad, sest ainult teatud kogus on müügis selle hinnaga, mida esialgu näitab.

Jah, kahjuks hinnad muutuvad kui üks ports ostetud, aga minu kogemuse järgi mitte dramaatiliselt. Ehk siis ostan ära esimesed 9 ja siis tuleb hinge kinni hoides vaadata, mis hindadega juhtub järgmise 9 jaoks.
Olen küsinud ka grupipakkumisi lennufirmalt, aga need on alati olnud kallimad kui ise ostes isegi koos võimaliku hinnatõusuga.
Üks soovitus on, et järgmise 9 ostuga oota paar päeva, tavaliselt siis jälle langevad. Aga siis jääb alati risk, et kõik 18 ei saa koos lennata, kui pileteid ei peaks jätkuma enam vms.

Mina ostsin ka 19.detsembriks piletid Bangkoki, see oli viimane äralennu kuupäev, kui hind oli normaalne st. 483 eur. Turkish Airline, üks vahemaandumine Istanbulis 3,5 h. Minu arust väga hea diil,jääb ära ka Helsingisse mineku aeg ja kulu. Meil mitu peret ja ei taha jätta ostmist kevadesse.
Meie läheme ka edasi siselennuga Phuketile. Olen seal varem käinud ja sealt soovitaksin Koh Yao Yai saart, Koh Yao Noi meeldis vähem , sest mõõnaperioodil veebruaris ei olnud seal eriti ilusaid randasid.
Aga meil seekord plaan minna Khao Lak ja Similan islands.

Oktoobris sai Goas käidud ja kõigil sh lastel vanuses 3-11 läks õnneks. Sõime ennetavalt ja reisi ajal piimhappebaktereid ja kohapeal tarbisime coca-colat, mida isegi arstid peavad heaks vahendiks kõhuhaiguste vältimisel. Kui jama juba käes, võib coca-colaga jätkata, aga siis juba pigem zero, et vältida suhkru poolt bakterite kasvatamist.

Su lend algab ilmselt Helsingi lennujaamast, sealt valuutavahetusest saad Katari raha.

Mina soovitaks ka Krabis või üldse Tais ja tihti ka mujal liikuda edasi ja vahetada hotelle. Näed ja koged rohkem.

Lennu hilinemise pärast ei pea muretsema, sest broneerides küsitakse lennu nr ja nad ise jälgivad, millal maandub.

Nii odavat autorenti-147 eur nädal koos täiskindlustusega (Peugeot 308) pole ma vist kuskil Euroopas kohanud. Auto broneerisin neti teel eestlaste käest.
http://tenerifesiesta.com/autorent.php#.WH5TwFN95aQ

Meie tellisime transfeeri Krabi lennujaamast Ao Nangi Krabishuttle.com kaudu ja kõik sujus ideaalselt. Lend maandus varahommikul ja meie nimega autojuht oli vastas ja hind 600 bahti. Mulle meeldib, kui asjad on ette bronnitud ja ei pea kohapeal jebima.

Oktoobris ma Krabisse minna ei julgeks, sest ka novembri lõpus oli pool aega täiesti pilves ja lisaks tavapärasele öisele sajule sadas ka osadel päevadel. Samal ajal Phuketil vihma ei olnud. Aga sõltub vist suuresti ka konkreetsest aastast.

Minu üks laps on 11 ja läks läbi küll tasuta.

Meile väga meeldis Koh Jum, selline ehe ja looduslik, suurest turismist puutumata. Tegevusi seal ei ole, sinna tuli elekter alles aastal 2008. Kummipuu istandused ja kohalik elu.
Sama kehtib üldjoontes ka Ko Yao Noi ja Yai kohta. Rahu ja vaikuse otsijatele on need Phuketi kandis hea leid. Looduslikult on Yai ilusam. Randasid mõjutab väga palju tõus ja mõõn, mille graafikud hotellides olemas.

Tänud info eest! Link toimis ja 2 täiskasvanut ja 2 last Helsingi-Goa-Helsingi superhinnaga 776,60.

Kütus maksis ca 0,47 eurosenti liiter.
Parkimisega probleeme ei olnud.
India ookean suht lähedal, alla 200 km, seega võib sõita ikka.