Mariell

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

34 meeldimist
3 postitust
67 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tuli uudis, et Kopenhaageni lennujaamas suleti osaliselt terminal, sest seal maandus koroona kahtlusega reisija. See on ikka ulme. Iga päev on lennujaamad täis kõikvõimalike nakkushaiguste kandjaid, miks just koroona tõttu võetakse kasutusele nii ekstreemsed meetmed?

Seda enam, et Eestis muud juttu ei kuule, et pole gripist ohtlikum ja ärge paanitsege.

Olen võtnud grupipakkumisi Norwegianilt, Nordicalt ja Airbalticult. Just Airbaltic oli ainus, kellel grupihind oli sama, mis eraldi ostes ja sisaldas võimalust broneerida piletid, aga lõplikult tuli tasuda alles kuu aega enne reisi. Broneerisime ca 9 kuud ette.

Norwegiani ja Nordica grupihind oli mõttetult kallis. Ostsime erinevate vahendajate käest kahes jaos ja õnneks ei kallinenud oluliselt.

See postitus on kirjutatud augustis 2018. Kas kellegil on värskemat infot  Tšernobõli ekkursiooni kohta, kas näeb veel põhikohti (lasteaed, lõbustuspark, Duga radar jne) või on hakatud juba kraane kinni keerama?Tahaks minna kevadel, aga veidi on hirm, et hiljaks jäänud ja pole enam see.

Ei kardaks, sest hetkel seal ju olukord rahunenud ja pärast Ukraina lennuki prohmakat ei usu, et juhtuks midagi sarnast ettevaatamatusest.

Mina kardan piinarikast ja aeglast suremist näiteks vähki palju rohkem kui äärmiselt ebatõenäolist lennuõnnetust.

Oleme mitu aastat ostnud piletid jaanuaris. Bangkokki saime ca 500-ga Turkishiga, väga mugavate lennuaegadega ja sel aastal Krabile Qatariga 620 eur. Minek 16.detsember.

Viimane kogemus oli Helsingis Hiltonis. Bronnisime bookingust 1 öö, aga kohapeal otsustasime jääda kaheks ja see teine öö otse hotellist võttes oli odavam.

Usas on priceline.com rohkem levinud kui booking.

Korfu mulle väga meeldis, oleme 2 korda käinud ja ei välista ka kolmandat korda. Aga nõustun MaeL kommentaariga, et ööbimiskohta on raske soovitada, mis vastaks kõikidele kriteeriumitele. Esimesel korral olime Ipsoses, mis on väiksem koht ja rand on kivine. Kõige ilusamad rannad on läänes, aga seal pole mere ääres praktiliselt üldse asustust. Kortereid saab ainult rentida. 

Teisel korral olime Acharavis, kus rand selline Stroomi rand, samas söögikohti ja melu piisavalt.

Kavosest soovitan kaugele hoida, see on jube brittide läbukoht. 

Pigem valiks meeldiva hotelli idas, kirdes ja siiski sõidaks ringi, muidu jääb Korfu võlu kõik nautimata. Võibolla siis tõesti Kassiopi, kus ei ole suurt rannapromenaadi, aga muidu armas kohake ja rannasoppe leiab.

Yai meeldis rohkem. Noile ei leidnud esialgu majutust ja tegelikult oligi hea, sest seal poleks midagi teha olnud ja mõõn oli tõesti väga suur randades. 

Paar päeva Yail lihtsalt olla ja ringi kolada on ok, pikemalt hakkab igav. Nagu Hiiumaa meie mõistes vms.

Oleme käinud oktoobri koolivaheajal nii Tenerifel kui Küprosel ja olid võrdselt soojad, aga ujuda oli soojem Küprosel, sest ookean ikka jahedam kui meri. Samas Tenerifel on rohkem tegevust ja just eelmainitud Siam veepark, millesarnast mujal tõesti ei ole. Küprose veepargid on hästi keskpärased.

The Ashlee Plaza  rating bookingus on ainult 6,9. Isiklikult ei vali kunagi ühtegi hotelli, mille rating alla 8. Aga tasub lugeda jah kõige negatiivsemaid kommentaare, et aru saada, kas need asjaolud sind häirivad või mitte. Näiteks võib olla negatiivse kommentaari all ka animaatori puudumine, mis minu silmis on ainult pluss jne. 

Ma ei valiks üldse ainult ühte ööbimiskohta, liiguks edasi, sest minu arust Bali liiklus oli kohutav ja liiklemine tüütum kui üheski teises sihtkohas, kus olen käinud.Meie olime paar ööd Sanuris, siis paar ööd Nusa Penidal ja lõpus Ubudis.Minu jaoks oli Ubud kõige suurem pettumus, sest see nii üles haibitud kui väga eriline koht. Tavaline linnake džunglis minu arust. Lastel seal küll erilist tegevust ei ole. 

Reisikorraldajaga reis Taisse on mõistlik võibolla vanematel inimestel, kes ei käi internetis, ei valda inglise keelt jne.Noortel inimestel, kes oskavad elementaarsel tasemel inglise keelt, pole mingit probleemi ise reis kokku panna.Mina lendaks Bangkokki, võtaks seal ägeda katusebasseiniga hotelli, kolaks 2 päeva seal ringi ja siis lendaks Phuketile, kus broneeriks ainult 1-2 esimest ööd ja muus osas vaataks jooksvalt, kus meeldib. Suurema seltskonna, lastega ei saa jätta asju juhuse hooleks, aga 2 vaba noort inimest võivad igal hommikul ärgata ja vaadata tunde pealt, mida teha, kuhu minna. Vähemalt minul on sellised reisid olnud kõige ägedamad ja oleme sattunud kohtadesse, mida planeerides poleks ilmselt iial külastanud. 

Googeldada oskab igaüks, aga see ei ole siiski sama, mis reaalsete inimeste kogemused. Et kus mis meeldis. Ükskõik kui palju eeltööd ei tee, lõplik tõde selgub alati kohapeal. Ainult kahekesi reisides valikski majutused kohapeal, aga suurema pundiga kahjuks nii ei saa.

Meie võtsime sellelt firmalt tuuri ja väga rahul. Privaatne ja ei mingit massturismi.https://www.khaolaktourplan.com/

Ei ole üldse atraktiivne hind, eriti kui lisada veel suusapagas. Kahju, sest Salzburg on just lähedal paljudele suusakeskustele. Scladmingi ainult ca tund sõitu, Bad-Gasteini 2, mis on ka ok.

Ei saa aru miinustamisest ja märkustest, päike12.Inimene sai oma vastused ja valib ise, kust tema jaoks on odavam/mugavam reisi alustada. Ta sai info, millised lennufirmad ja kust lendavad Sardiiniasse. Seda enam, et küsimuse püstituses ei olnud algpunkti määratud.

Oleme lennanud Easyjetiga Londonisse ja sealt ThomasCook-ga Tenerifele. Lennuajad klappisid ideaalselt. 

Kõige mõistlikum AirBalticuga, Tallinnast ja Riias lennukivahetus. Juuniks hea saadavus.

Meile meeldis Artotel Sanur. Jääb ka enamvähem hinnapiiri, aga sõltub kuupäevadest.

Ei usu, et probleem tuleb, reisib ju laps koos vanematega.Osad keskkonnad ei lase ainult lapsele piletit osta. Kui said ostetud, siis ei tohiks probleemi olla.Või mille see probeem peaks üldse olema?

Seni olen alati ostnud vahendajate kaudu ja õnneks pole jamasid olnud.Täna just vaatasin Lufthansa pileteid detsembriks Helsingi-Singapur-Helsingi. Vahendajate eDreams ja Opodo kaudu hind 526 eur, otse Lufthansa lehelt 813 eur. Ebanormaalselt suur vahe. Kus on loogika? Miks lennufirma ise ei taha müüa normaalse hinnaga? Mingi % ta peab ju vahendajale ka maksma.Sellise hinnavahe puhul ma ei isegi ei kaalu otse ostmist.

Minu arust 2018 seda laste soodukat ei tehtudki või magasin ma selle maha.

Miks hirmutada inimesi mingi Kagu-Aasia kaosega? Tais saab ideaalse puhkuse, kui natuke eeltööd teha. Bangkokis ei ole ainult turud, vaid ka suured kaubanduskeskused.Esmakordselt omal käel reisimiseks tundub Filipiinide kava liiga keeruline. Just tulin Taist ja isegi jõuluperioodil ei olnud ülerahvastatud. Pigem just kohalikud kurtsid, et sel aastal turiste vähevõitu. Jutt siis Phuketist ja Khao Lakist. Viimases oli eriti rahulik.