Mariell

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi
17 meeldimist
2 postitust / 39 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Minu arust see ossa.ee grupiostu pakkumine on tarbijate petmine. Just see osa, mis oli algne hind ja et sellest on nüüd tehtud erakordne -50%. Kahekesi ostes oleks hind 2*2358=4716 €. Bookingust võttes 12 ööd antud perioodil antud hotellis delux toas tuleks 1241 €. 4716-1241=3475, mis jääks siis kahe lennupileti ja transfeeri rahaks.

Ise ostsin samad piletid jaanuaris detsembriks Bangkoki ja hind oli alla 500 tk. 
Ehk siis see -50% hind on tegelikkus, mitte mingi grupiostuga kaasnev suur soodustus. Algne hind 2358 inimese kohta on räigelt üle paisutatud, et luua petlik effekt suurest soodustusest. 
Lisaks minu isiklik arvamus, et 12 ööd samas hotellis olla on jama.

Dubai puhul on minu meelest mingid linnamaksud lisaks, mis on väikeses kirjas ja ei pruugi esialgu tähele panna. 

Pannes filtriks rating 9+ ja hind alla 100, tuleb küll vasteid. Kasvõi see:


Ma ei nimetaks seda luksuseks, aga luksust ei saagi Tais enam aastaid 100 eur öö. Saab väga head majutust.

Lihtsalt kommentaariks, et soovitatud Phutara Lanta Resort madal rating bookingus-7,7 teeks mind väga ettevaatlikuks. Midagi peab seal jamasti olema. Ei ole hetkel aega kommentaaridesse süveneda, aga sealt kindlasti selgub põhjus. 

Mina alla 8,2 ratinguga majutust kunagi ei vali. Kindla peale minek on juba need, millel üle 9.

Kurikas, helista Turkishi Eesti  esindusse, tehakse kiiresti korda.

Me vist tõesti samal ajal samasse kohta, ainult, et Krabile me seekord ei lähe :-) Aga Krabilt soovitan saari. Koh Jumil meeldis Andaman Beach Resort. Kilomeetrite kaupa ilusat ja rahulikku liivaranda. Koh Lanta.


Aga Phuketil meeldib mulle kõige rohkem Mai Khao Beach. Ilus ja vähemalt 2015 oli veebruaris oli ülivähe inimesi.
Kui aega rohkem, võib minna paariks ööks Koh Yao Yai saarele.
Phuketi botaanikaaed meeldis. Big Buddha oli päris võimas.
Me ise 3 ööd Phuketil ja edasi Khao Laki. Seal pole varem käinud.

Ei ole midagi peale passi küsitud.

Sain probleemi lahendatud Turkish Airlines Eesti esinduse kaudu. Väga asjalik suhtumine võrreldes Türgis? asuva kõneskeskusega.

Sain aru, et Turkish nõuabki alati uuesti lennu confirmi kui aeg on muutunud, enamus lennufirmasid seda ei nõua. 
Aga absurd oligi see, et lendan ju mina ja miks ma ei saanud ise enda lendu confirmida kõnekeskuses, aeti jaburat juttu, et saan kinnitada ainult vahendaja. Eesti esindus seda ei väitnud. 

Mulle on Finnair ka alati tundunud kindel ja turvaline valik, aga nendega mitu kogemust, kui pandi lapsed eraldi istuma. Lennukis saime ära vahetada, aga peaks olema ju elementaarne, et lapsed ikka vanematega koos juba piletite väljastamisel. 

Tänan vastajaid! Hetkel tundub kõige mõistlikum Seesam koos lisatõrke kindlustusega. Katab Nordica hilinemise kõikidel põhjustel v.a. streik.

Meie ööbisime Koh Yao Yail kahes hotellis: Baan Taranya Koh Yao Yai ja Glow Elixir Koh Yao Yai.

Mõlemad meeldisid, aga Glow Elixiri juures oli kohati suur mõõn, aga see sõltub väga kuust.

Koh Yao Noil käisime ainult päevasel tripil, sinna ma ei leidnud sobivat majutust ja õigesti tegime. Yai on sümpaatsem.
Erilisi vaatamisväärsusi ei ole, pigem loodus ja rahu. Hea rahulik koht võrreldes Phuketiga. Läheks tagasi küll paariks päevaks.


No perepuhkuseks lennake näiteks Phuketile ja siis on valida, kas vasakule ja Phuketi melusse või paremale ja Khao Laki, kus rahulikum ja ilusad liivarannad. Teel sinna võite rõõmustada lapsi Spash Jungle veepargiga. Khao Lakis saate teha näiteks päevatripi Similan Islandsile ja snorgeldada. Samuti külastada Khao Lak loodusparke.
Oktoober võib veel olla veidi vihmane, aga ei pruugi, sõltub aastast. Alates novembri lõpust juba kindlam hea ilma võimalus.

Mul oli India hotelliga sarnane teema ja tegin Transferwise vahendusel ülekande. Ülekande tasu oli väike ja kõik toimis.

Kas DMK lennujaam on hullemini ülerahvastatud kui Suvarnabhum? Pole veel otsustanud kummast lennata edasi Phuketile. Veedame 2 päeva Bangkokis, seega sobiks nagu mõlemad, aga tahaks valida just kiirema ja lihtsama viisi.

Ma usun, et kui tõesti oleks Eestist päris laps kaduma jäänud, teaks sellest terve Eesti.

10 päeva Korful ei ole palju. Minu arust Albaania igav ja pole vaadata ega teha seal midagi. Pigem vaataks siis väikseid saari Korfu lähedal, Paxos ja Antipaxos näiteks.

Üldjuhul toimib nende kaudu piletite ostmine, minutitega piletid saadetud. Aga üks kord olnud ka jama, et kahjuks nad ei saanud meie broneeringut täita st süsteem näitas et kohti antud lendudele veel on, aga tegelikult ei olnud, aga see pole ilmselt tickets.ee viga, vaid momondo oma. Klienditeenindus heas inglise keeles ja raha kantakse tagasi. Kavatsen ka edaspidi kasutada, sest miks maksta otse lennufirmalt ostes pere peale arvestatav summa rohkem.

Arvan sama, et Dubaisse minek on odav ja lihtne omal käel.

Minu kogemuse põhjal saab vahendajaid usaldada. Üldjuhul on läbi vahendajate ostmine odavam kui otse lennufirmalt, ilmselt nad saavad mingeid paremaid diile ja paljudel on ka pagas hinnas.

Mina olen proovinud erinevatest brauseritest osta ja tulemus oli see, et maksmisfaasis sain teate, vabandame, aga antud lennu hinnad on muutunud. Et siis ei õnnestunud üle kavaldada. Neil jooksevad need andmed ikka ühte kohta kokku, et just on keegi ostnud a´la 6 piletit ja kohe kallinevad.
Aga ma ei usu, et ühekaupa ostes erilist hinnavõitu saaks, sest kui juba 9 on ostnud eraldi, siis ikka kallinevad, sest ainult teatud kogus on müügis selle hinnaga, mida esialgu näitab.

Jah, kahjuks hinnad muutuvad kui üks ports ostetud, aga minu kogemuse järgi mitte dramaatiliselt. Ehk siis ostan ära esimesed 9 ja siis tuleb hinge kinni hoides vaadata, mis hindadega juhtub järgmise 9 jaoks.
Olen küsinud ka grupipakkumisi lennufirmalt, aga need on alati olnud kallimad kui ise ostes isegi koos võimaliku hinnatõusuga.
Üks soovitus on, et järgmise 9 ostuga oota paar päeva, tavaliselt siis jälle langevad. Aga siis jääb alati risk, et kõik 18 ei saa koos lennata, kui pileteid ei peaks jätkuma enam vms.

Mina ostsin ka 19.detsembriks piletid Bangkoki, see oli viimane äralennu kuupäev, kui hind oli normaalne st. 483 eur. Turkish Airline, üks vahemaandumine Istanbulis 3,5 h. Minu arust väga hea diil,jääb ära ka Helsingisse mineku aeg ja kulu. Meil mitu peret ja ei taha jätta ostmist kevadesse.
Meie läheme ka edasi siselennuga Phuketile. Olen seal varem käinud ja sealt soovitaksin Koh Yao Yai saart, Koh Yao Noi meeldis vähem , sest mõõnaperioodil veebruaris ei olnud seal eriti ilusaid randasid.
Aga meil seekord plaan minna Khao Lak ja Similan islands.

Oktoobris sai Goas käidud ja kõigil sh lastel vanuses 3-11 läks õnneks. Sõime ennetavalt ja reisi ajal piimhappebaktereid ja kohapeal tarbisime coca-colat, mida isegi arstid peavad heaks vahendiks kõhuhaiguste vältimisel. Kui jama juba käes, võib coca-colaga jätkata, aga siis juba pigem zero, et vältida suhkru poolt bakterite kasvatamist.