mati37

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Maksta pole ju selles riigis keelatud ;) Ainult massaažist "saudide kombel" tuleb hoiduda!

Lõpuks sai kah ikkagi pöördutud reisifirma poole viisa saamiseks, kuna ei raatsinud (julgenud) üle 1000 euro viisa eest panti panna. Aga kes ajavahemikul 04-08. veebruar Dubais midagi ühiselt tahaks ette võtta, andke märku ;)
Muide, peatume Sea View Hotel-is.

Aitäh Naabrimees! Reisiärevus vist võtab juba võimust, kuna ei taibanud ise otsingut kasutada :)

Kuna lend toimub marsruudil Stockholm - Moskva - Dibai - tagasi, siis tekkis mure, et kas Moskvas ümber istudes peab mul olema Vene transiitviisa? Kas kellelgi on kogemusi?

Ausalt öeldes pole ma viisa peale eriti mõelnudki veel. Kusagilt lugesin, et selle pidi saama vormistada kohapeal lennujaamas... parandage mind, kui see nii pole.Endal sai valitud peatuspaigaks Country Club Bur Hotel, eks paistab, kui hea see on.
Oot, millal see ostufestival läbi saab?

Aprilli lõpus sai Valgevenes käidud. Piiril on riigi poolt sisse seatud mõnevõrra hullemgi kadalipp, kui Venemaa piiril. Minnes kulus aega 6 tundi, tagasi tulles 4,5 tundi. Arvan, et Koidula piiripunkti kaudu on Venesse mõnevõrra mõistlikum minna. Valgevene viisa on samuti mõttetult kallis.

Kas keegi Münsterisse ESTOle ka sõidab? Omal plaan 24-25.juuni paiku autoga Tartust või Põlvast startida ja üle Poola 27.ks kohale jõuda. Sealt edasi Prantsusmaale... Kui kellelgi sarnased plaanid, võime ühiselt minna.