nousdoderlin

Reisisell, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari
 

10 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Soovitan Sul otsida hosteleid San Telmo linnaosas. Vaata näiteks: http://www.elhostaldesantelmo.com Toredat reisi!

Üks eelkõneleja tõi välja, et Uus-Meremaal peeti Eestit muinasjutumaaks. Sellega tuli mulle meelde, et kui tutvusin ühe ameeriklasega Washingtoni osariigist, ütles temagi, et on lugenud üht lasteraamatut, kus peategelaseks printsess, kes elas kauni kõlaga riigis Estonia. Nii, et elame muinasjuturiigis:))

Tulin ise EasyJetiga läbi Londoni Alicantesse, paar tunnikest vist oli Londonis ootamist. Sama teed mööda tagasi saamisega on paraku keerulisem - ajad nii hästi ei klapi. Edu!

Mnjah, kui näiteks lõuna-ameeriklaste reaktsioon on see, et "kaugel ja põhjas ja hästi külm",suutes vähemalt geograafiliselt asja enam-vähem paika panna, siis siinsamas lõunapoolsemas Euroopas liigitatakse eestlased paraku julgelt kas venelasteks, nime kõla järgi sloveenlasteks (Estonia, Eslovenia hisp.k.)või geograafilisest eripärast tulenevalt nii lätlasteks kui leedukateks (ühed Balti riigid kõik...). Ega maailmal meist eriti aimu ei ole... Eesti naiste ilu ja IT-geeniustest noormehed, ka see info ei ole veel igasse maailma nurka jõudnud. Nii et tuleb ikka seda Eesti Nokiat edasi otsida.

Soovitaksin Sul läbi põigata pigem Alteast või Calpest kui Benidormist-Alicantest. Need väikelinnad on isikupärasemad ja piisab ühest päevast. Või sõita Alicantesse ning tagasiteel Valenciasse põigata neist läbi. Alicantest võid võtta kohaliku rongi, mis läheb Deniani (Altea ja Calpe jäävad samuti teele) ja sealt bussiga Valenciasse tagasi.