JannoJ

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mina lähen Krimmi juuli lõppus, ostsin pileti Tallinn-Kiev-Simferopol ja tagasi. Mul tuli kookku sinna ja tagasi ainult 3600eek, kui minna läbi Läti siis on kallim, vähemalt nii oli kui mina hakkasin uurida 2 kuud tagasi.

seal on tõesti neid vanamutikesi tegelikult iga nuka peal, vähemalt Jaltas ja tegelt ka teede ääres enne Jaltat või mõnd muud kuurorti. saaks sa kohapealt, nõ päevapealt midagi, aga kui kindlapeale minna välja, siis peaks üritama ikka midagi enne ära broneerida. kasuks tuleb venekeele oskus, et kohapeal need babuljad peale vene ja ukraina keele ei mõista.

Eelmine suvi olid hinnad poodides küll meie jaoks ikkagi soodsad ja vaevalt et ka aastaga metsikult tõusnud on. Õlle on alla kümpa, mingi 6-7 krooni pakun poolene ja muu kraamiga sama lugu. Noh, igaljuhul odavam kui meil, see on kindel!
.
.
.
!

on ehk see, et olge ettevaatliud aukudega teedel. Neid on seal rohkesti ja et mitte kukkuda, siis tuleks silmad lahti hoida ja pidevalt teed jälgida. Need pole mingid väiksed augud vaid korralikud suured augud. Ukrainas soovitan sõita Sevastopolist Yaltasse mõõda mere äärset mägiteed. Väga ilus!
.
.
.
!