trip-krainetrip-ukraine-dark

yxmonika

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

2 meeldimist
9 postitust
14 kommentaari
Viimased kommentaarid

Sopotis on hotelle palju, Gdansiks samuti, aga ise olen sattunud sinnakanti nii, et kõik hotellid olid välja bronnitud ja isegi Sopotis telkimisplatsil kohti ei olnud. Nii et paljugi sõltub suvest ja ilmast.

Kui kellelgi jääb üle veel märtsi lõpuni kehtiv Rootsi kruiisi sooduskood, siis jagajale minupoolt tänud! :)

Aitäh mt lingi eest. Ka mina otsin Sitsiiliasse lennupiletieid, ainult et augusti lõpuks.

Mina käisin möödunud suvel Horvaatias, lennukiga Splitti ja nädal rendiautoga siia-sinna. Ütleksin, et Horvaatia ei ole enam odav:) kui tahad odavalt reisida, mine Bosnia Hertsegoviinasse.

Sooviks sel aastal minna perega, oma peaga kokku pandud plaanidega, augustikuu teisel poolel Sitsiiliat avastama. Loodan, et trip.ee ja kõik siinsed foorumikaaslased on mulle abiks:)

Minul perega nüüd Estonian Airiga Horvaatias käidud! Lendasime 25. juunil nädalaste piletitega Splitti. Üle poole aasta ette ostetud piletite hinnaks oli 219 euri. Lennujaamast oli meil ette broneeritud rendiauto firmalt Oryx. Kuna meie GPS seade ei püsinud nende antud Opelitses sees, siis saime omale uhiuue Wolksvagen Polo:) Lennujaamast startisime hommikul KRKA rahvuspargi poole. Pealelõunat jõudsime Spliti, meil oli broneeritud Apartments Antonia, mis asus 5.min. kaugusel vanalinnamüüridest ja 7.min kaugusel rannast. Majutuskoha perenaine Anita võttis ühendust juba enne reisi e-maili teel ja tema mees hoidis oma autoga meile parkimiskohta. Igati viimasepeal teenindus! Splitist sõitsime järgmisel hommikul Dubrovnikusse. Majutasime ennast Babin Kuk´il, Hotell Royal Printsessis. Õhtul käisime oma autoga vanalinnas, kus parkimistasu "unustasime". Õnneks ei juhtunud sellega sekeldusi meie jaoks. Dubrovnikust tegime päevaseid väljasõite Bosnia Hertsogoviinasse ja Montenegrosse. Monte piiril ootasime 25. min. Reisi viimase päeva olime Trigoris - linn mis asub Spliti lennujaamale hästi lähedal. Hommikul oli vaid 10 min. lennujaama sõitu. Sooja oli juuni lõpus ja juuli algul +25....+31 kraadi. Saime ka korra paduvihma. Nüüdseks on ka kõik krediitkaardi broneeringud tagastatud, meie õnneks:) Mõned minu tähelepanekud: Kuunasid on soodsam vahetada Horvaatias. Kütus on kõige soodasm Bosnia Hertsogoviinas. Hinnad on Horvaatias ikka ka kallimaks läinud. Turud on neil võrratud - milline valik värskeid marju, puuvilju ja köögivilju mis on valminud päikese käes! Ja sinna võiks veel kunagi tagasi minna.....

Tänu Trip.ee-le on ka minul järgmiseks suveks Spliti piletid ostetud:) Olen just selline, kel on 28 päeva aastas puhkust ja saan korra-kaks käia aastas väljaspool Eestit. Siiani ka kasutanud reisibüroode teenuseid, aga nüüd tahaks omal käel, veidi odavamalt hakkama saada. Kaasas ka terve pere ja just lastega on mugavam otselennuga minna. Nüüd võiks siia teemase uusi postitusi Spliti majutuste kohta tulla, mul see veel valimata.... Aga laulupeoks oleme juba tagasi:)

Mina ka huvitatud. Läinud suvel sai ka aegajalt Horvaatia pileteid uuritud, aga alla 500 eriti ei leidnud. Siiski tundub see soodne olevat...

Ka mina olen üks nendest, kes ikka ja jälle lähevad just Poola. Korduvalt olen käinud oma perega ja autoga, ikka nii et mis ette jääb, sinna sisse saab astutud. Aga sel suvel võtsin lennupiletid Gdanskisse, sealt taksoga Sopotisse hotelli ja mere äärde puhkama! Sopoti ja Gdanski vahel sai liigeldud elektrirongiga, mis oli ka päris lahe elamus. Seekordne reis aga oli lihtsalt puhkus (ja veidi shoppamist;))

Hei stockholmlane! Ka mina tulen sel aastal lastega jõulukruiisile Stockholmi, 10.detsember on see päev, mille veedame kohapeal. Äki on sel päevel midagi eriti põnevat, millest osa saada? Aega ikka hästi vähe, nii 5 tundi, peale linnaekskursiooni.Tänud!!!

Moskva suvel 2011

Plaan sel suvel üks väike tuur Moskvasse. Esimesed mõtted on sellised, et läheks läbi reisibüroo, et äkki ikkagi saab tervelt tagasi ;) Aga seiklusi ihkav hing plaanib ka alternatiivseid võimalusi. Kas ja kuidas on keegi trip.ee kasutajatest viimasel ajal seda suurt linna külastanud? Kõik head mõtted minu reisi õnnestumiseks on siia postituse alla teretulnud!

meil oli plaanis nii, et siit Lõuna-Poolasse -> Slovakkia ->Ungari ->Horvaatia ja Sloveenia ja Austria kaudu tagasi..... Aga mail on yxmonika@hot.ee, võite omi reisiplaane saata, äkki annab midagi ühiselt plaanida.... Meie stardime Jõgevalt

Siin veel üks poolik perekond( N+M+12a.laps), kes sõidavad ilma kindlate plaanideta kuskil 26 või 27.juulil välje Horvaatiat avastama:)