tako

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
4 postitust
7 kommentaari
 

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Lähme perega 2011 veebruari lõpus märsti alguses Margaritale, hotelli ei ole veel valinud. Kas sõidab keegi samal ajal?

Kui läheb täitsa hapuks, siis on ikka lootus raha tagasi saada (garantiilepingust). Ma olen sel moel Happy Travelist oma raha saanud.

Ma arvan et see on seotud üleminekuga suvesele kellaajale

Ärasõit: vastavalt rahvusvahelistele reeglitele tuleb hotellitoad vabastada kell 12.00 ka sel juhul, kui ärasõit on õhtul. Pagasi saate jätta olenevalt hotellist kas pagasi hoiuruumi või fuajeesse retseptsiooni valve alla. Kui hotellil on vabu tube, siis on võimalik lisatasu eest ka hotellituba õhtuni pikendada (hind hotelliti erinev). Reeglina selgub pikendamisvõimalus lahkumiseelsel õhtul. Soovi korral palun küsige oma hotelli retseptsioonist päev enne ärasõitu

Kahjuks küll ei oska öelda kas FlyAl lennukites charterlendudel antakse süüa või mitte. Vist HorizonTraveli leheküljel nägin et kerge eine on hinna sees. Lennuplaanide muutus on tõesti ebameeldiv, endal on minek 13.03 (koolivaheaeg). Kõige vastikum on see et viimasel päeval ei saa ju eriti lõõgastuda, kuna tead et ees on pikk öine lend.

ei ole kindlat soovi minna ainult reisibüroo kaudu . Lihtsalt endal pole eriti palju kogemusi omapäi reisimisega. No vot ei kujuta ette, kuidas on võimalik saada lennuki pileteid 4 000 krooniga. Aga tunnistan, et ei oska otsida ka. TravelIn pakkub lendu 10000 eest. Hotelli saab netis broneedida ~2000. Kas saab veel odavamaks (eriti huvitab lend)? Tänud kõigele, kes viitsis ja viitsib vastada.

26 tonni ühe inimese kohta (3 tärni hotellis, all inclusive) ei ole soolane? Sorry, minu põhipalk umbes 20000, maksan pangalaena. Lisaks korruta see kahega, sest tahan teha üllatus nooremale õele. Sega 52 000 ühe nädala hind. Seda ma nimetan soolaseks