Doc Pepe

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Honolulu ta''navatel on sellised kastid, kust voib tasuta infomaterjale votta. Tooksin Sulle u''he sellise, aga vist jouad juba a''ra soita enne kui mina tagasi siit olen.Aga selle ajakirjal on ka oma netileheku''lg www.101thingstodo.com. Nii et Sinu 3 koha asemel on 101 !

Olen momendil ja veel lisaks moned paevad Honolulus (Oahul). Eelnevalt kaisin ka Big Islandil ja Mauil. Plaan veel kulastada ka Kauaid. Olen pigem keskealine uksi randav ja autot mitte kasutav. Ka selliste parameetrite olemasolul on voimalik monusasti reisida; sh ka USAs. Kui keegi on kogemusest huvitatud siis kusimustele alati avatud Tripi vahendusel.

Tulin just SF, kus ise elasin viimasel nädalal CIVIC CENTER INN nimelises hotellis,mis asus 790 Ellis Street. Seal oli nädala sees öö 79 $ ja nädala lõpus 89 $, lisaks tuli ka ca 8% tax. Aga samal ajal tutvusin seal ühe Prantsuse daamiga, kes oli väga vaimustatud oma elukohast ja tema sõnutsi oli tema hotellis minimaalne kohaloleku aeg 7 ööd. Ja hinna sees olevat ka toit 3 korda päevas. See asus jalgsikäigu kaugusel südalinnast ja infot saad selle hotelli kohta www.monroeresidenceclub.com