welps

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Astu aga kindlasti sisse. Kohti on erinevaid. Aga hinnad ei pruugi olla soodsad. Ise ööbinud Leedus korra (60€ 4i) ja Tšehhis (65€). Esimene oli suht-koht normaalne, teine aga kergelt bordelli moodi. Samas Eesti kodumajutused tunduvad päris normaalsed olevat.

Tegime Vaduzist tulles suure ringi tolle koha külastamiseks, tegelikult oleks võinud hoopis rohkem aega mägedes veeta.

Kindlasti keera peale Augustow'at vasakule, otse teel võib venimisest otsad anda. Teemast niipalju, et sularaha oli alati kaasas mingi väike kogus, aga esimese maksevahendina kasutasin pangakaarti. Kui harva sellest kasu polnud, sai vähemalt makstud. Sellepärast eelistasin alati automaattanklat. Aga Lidli kaardimakse võimalus erines riigiti, mis tekitas tihti hämmingut. Ei mäletanud, kas eelmine pood, kus sai kaardiga maksta, oli samas riigis või mitte.

Kui Euroopa kitsaks jääb: gasoline-germany.com

Sularaha on vist ainuke kindel variant, nii et ootame aga eurot.

Oma autoga 9 lõunapoolset riiki 10ne päevaga polnud suur probleem. Ainult et paar konkreetset situatsiooni on jäänud segaseks, oli see nüüd Poolas või Tsehhis. Olin ise kogu sõidu ka roolis. Rohkem nii ei taha. Aga jõudu.

Kui juba kaardimaksetest juttu on, kas Soome automaattanklad meie pankade deebetkaarte ei tunnista? Vähemalt Swedbank'i kaarti ei tahtnud ükski automaat, samas Eestist lõuna pool sai igalpool hakkama. Kuigi poodides oli asi täpselt vastupidi.

Gasoline-germany.com. Kas hetkeseis, ei tuvastanud, aga sisaldab väga palju riike.

Olen mitmeid kordi Soomes telgiga põõsa all ööbinud, aga turvalisust pole kordagi kahtluse alla seadnud. Pigem on siin foorumis lõunapoolseid riike väga turvaliseks peetud, aga siiski olen ööbinud pigem hotellis kui metsas. Samas on hirmul suured silmad ja korralikult käitudes ei tohiks kuskil probleeme olla.