talutytreke

Reisisell, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari

4 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

6 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Tere. Estour tühistas 21. aug. väljuva pidanud Türgi reisi ja nüüd oleme sunnitud Bulgaaria valima või üldse mitte lendama. Hotellide valik on ka nii kesine. Eelnev uurimisistöö jooksis liiva. Bulgaarias pakutakse meile Kaliakra 4* hotelli - siit küsimus: kas keegi on seal ööbinud ja mis muljed on?

Et jah eestlased suht tagasihoidlik rahvas, nii nagu ma isegi, aga ikkagi - ära iial vali puhkuseks hotell Inter Plaza Beach Hotel!
Tõesti on masendav, kuidas kõik seal ruineerib... venelased ja itaallased lihtsalt sõidavad üle, sooja vett terve nädala jooksul ei suudetudki tagada, shoping area´s on ülbed, mitte turistisõbralikud müüjad. Toit on väga üheülbaline, vein kirbe ja joogiks kõlbmatu ja kui tahate lihtsalt puhata päevitades ja toitu nautides, siis tuleb arvestada pideva võitlusega rannatoolide pärast, koha eest söögisaalis, mis tahes järjekorras. Neid järjekordi on seal palju:) kirjas on, et uus hotell. Minu tuba oli väga kulunud ja väsinud ja muide, selles hotelis on hiid-tarakanid. Prrrrr. Tegelikult see nimekiri tuleks pikk, mis kõik võiks teisiti olla, aga teist korda selle reha otsa ei tahaks astuda. Vot nii.

21 märts väljasõit lükati 4 tundi edasi ja siis lennujaamas juba olles ja turvaväravatest ka läbi, lükati lend veel 2,5 h edasi.
Tagasitulles eile pidi lennuk väljuma 14.00 siis muudeti aega , kuna Eestis keerati kella. Väljumine 1 h varasemaks ja siis kui check out oli juba hotellis tehtud ja 10 mintsi bussini aega, teatati et lend lükkub 3 h edasi. Lend, mis pidi väljuma 16.20 jäigi unistuseks, sest üks daam hilines lennule 15 min kuniks õhukoridor oli üle koormatud ja lennukitäis rahvast ootas kannatlikult 2 tundi lennukis. Sinna otsa veel siis 5 h sõitu:) tunne, nagu oleks Ameerikas käinud.
.
.
.
Paluks kasutada punktiirjoonte asemel punkte, samuti ka suuri algustähti!
Trip.ee