All82

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

4 meeldimist
2 postitust
14 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tänud kõigile kes vastasid! Leidsin oma murele lahenduse, kes on ka varem seda väljastanud. Eraarstid saatsid pikalt kuna kahtlustavad, et tegu on pettusega. Perearstid laiutavad käsi,  et nemad pole sellist asja varem kuulnud jne. 

@tip perearst oleks võimeline seda tegema, aga keegi ei julge oma mainet "rikkuda". Isegi Välisministeeriumist öeldi, et väljastavad arstid ja see sertifikaat peab sisaldama "Fit to fly health certificate" ja arsti allkirja.

Tai kodanik soovib naasta kodumaale, aga tal peab olema "fit to fly" health certificate, Covid-19 ei puutu asjasse need on eraldi asjad. Mitte rasedatele...

Tundub, et uus tähtaeg on 31. august mil tava turist võib siseneda Taisse. Tai on ülemaailmses Covid-19 taastumisindeksis esimesel kohal, Eesti 14es.

Kui ei eksi siis Joel Juht on hetkel Horvaatias , kae IG ja küsi kuidas lood on seal ! :)

Finnair'ilt sain raha tagasi, aega läks 1,5 nädalat.

Hei improved üks küsimus kui teed "check-in kiosk'is" check-in kes siis kontrollib ? ? ( ainult käsipagas )  

Üheotsapilet Taisse Arlanda lennujaamast, kedagi ei huvitanud millal ma tagasi tulen !  ! !  ! Taisse sisenedes panin kirja tagasilennu nr. SU271, sest teadsin millega ma tagasi lendan aga millal ... ei tea ! Lõpetage see hirmutamine. :D 

Viibisin maikuus Tais, soovisin külastada Kanchaburi provintsi. Suund läks Hua Hin'i rongiga 300km 4,5h ( tõeline piinarikas sõit vb sellepärast, et ajavahe andis veel tunda vms. aga O D A V 44baht'i vs mini bus 180baht 3h. Rong oli tai inimestest pungil kuna neil olid pühad ja sõit tasuta.

Väike update Username: bkbbkarm Password: 10301030

Mina kasutan @TrueWifi sisselogides kasuta: Username: bkbbkaom Password: 10201020

Olen sellega Bangkokis hakkama saanud. Nii tänavatel, kaubanduskeskustes kui ka lennujaamas !

Chatuchak'i nädalavahetus market'it soovitaks kindlasti külastada ! Elamus omaette. Kvaliteeti saad kohapeal oma silmaga kaeda. Kui turust villand võid jalga puhata kõrvalolevas pargis ja tuvisid toita ;)

well... MBK on ka minu üks lemmik kohti külastada. Kui sõidate BTS'ga peatusesse National Stadium ( kui ma ei eksi ), siis astudes esimest vahekäigust MBK'sse olete kohe naiste riiete osakonnas ( brändi kaup 2korrus ). 3 korrus meeste riided. Raha vahetada soovitan seal samas meeste osakonnast väljudes paremat kätt on kohe üks parima kursiga vahetus punkte ( ID ei küsita ). Saladuskatte all ütlen, et 2 korruse lõpus olevas raha vahetus punktis on kurss veel parem. Teine lemmik on Rama 9 asus Central Plaza + vastas asuv IT mall Fortune (thumbs up)

Sõitsin KLM'iga , tõesti, muretsema ei pea söögi-ja suupistekordi jagus terve selle lennuajal kui eksi siis iga 1h või 2h tagant pakuti sulle midagi !

Bangkok -> Hua hin minibussiga 180 BAH'i. Sõit kestab -3h oleneb palju bussis on inimesi kui vähem rahvast saab kiiremini ja tagasi tulles oli veel 30min paus oodati kedagi ... . ( ja siis läks kihutamiseks ). Mulle tundus sõit turvaline.