All82

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi
3 meeldimist
1 postitust / 9 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Hei improved üks küsimus kui teed "check-in kiosk'is" check-in kes siis kontrollib ? ? ( ainult käsipagas )  

Üheotsapilet Taisse Arlanda lennujaamast, kedagi ei huvitanud millal ma tagasi tulen !  ! !  ! Taisse sisenedes panin kirja tagasilennu nr. SU271, sest teadsin millega ma tagasi lendan aga millal ... ei tea ! Lõpetage see hirmutamine. :D 

Viibisin maikuus Tais, soovisin külastada Kanchaburi provintsi. Suund läks Hua Hin'i rongiga 300km 4,5h ( tõeline piinarikas sõit vb sellepärast, et ajavahe andis veel tunda vms. aga O D A V 44baht'i vs mini bus 180baht 3h. Rong oli tai inimestest pungil kuna neil olid pühad ja sõit tasuta.

Väike update
Username: bkbbkarm
Password: 10301030

Mina kasutan @TrueWifi sisselogides kasuta:
Username: bkbbkaom
Password: 10201020

Olen sellega Bangkokis hakkama saanud.
Nii tänavatel, kaubanduskeskustes kui ka lennujaamas !

Chatuchak'i nädalavahetus market'it soovitaks kindlasti külastada ! Elamus omaette. Kvaliteeti saad kohapeal oma silmaga kaeda. Kui turust villand võid jalga puhata kõrvalolevas pargis ja tuvisid toita ;)

well... MBK on ka minu üks lemmik kohti külastada. Kui sõidate BTS'ga peatusesse National Stadium ( kui ma ei eksi ), siis astudes esimest vahekäigust MBK'sse olete kohe naiste riiete osakonnas ( brändi kaup 2korrus ). 3 korrus meeste riided.
Raha vahetada soovitan seal samas meeste osakonnast väljudes paremat kätt on kohe üks parima kursiga vahetus punkte ( ID ei küsita ). Saladuskatte all ütlen, et 2 korruse lõpus olevas raha vahetus punktis on kurss veel parem.
Teine lemmik on Rama 9 asus Central Plaza + vastas asuv IT mall Fortune (thumbs up)

Sõitsin KLM'iga , tõesti, muretsema ei pea söögi-ja suupistekordi jagus terve selle lennuajal kui eksi siis iga 1h või 2h tagant pakuti sulle midagi !

Bangkok -> Hua hin minibussiga 180 BAH'i. Sõit kestab -3h oleneb palju bussis on inimesi kui vähem rahvast saab kiiremini ja tagasi tulles oli veel 30min paus oodati kedagi ... . ( ja siis läks kihutamiseks ). Mulle tundus sõit turvaline.