anniki

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Dziibi safaril oli kokku 3 autot, kogu reisi juhtis üks inimene, rääkis inglis keeles kuna reisil olid erinevate maade inimesed. Giidid tulevad siis kui on kokku 20-30 inimest. tänaval saab ka vene keelega hakkama aga alati on tarvis öelda, et oled Eestist, venelasi nad eriti ei salli.
Rhodose reisIL oleks saanud võtta giidi koha peal need olid erinevad vene keele ja inglise grupid. Kui tahate Rhodosele minna, siis kindlasti võtta tänavalt, tuleb odavam.See on nagu Saaremaale sõit,laev on erinevaid inimesi täis ja Rhodose kaart antakse pihku, selle järgi saab need 4 tundi ilusti ära sisustada
Türgi sauna koos koorimise ja massaažiga võtsime hotellist, läks maksma 35 EUR, tänavalt oleks saanud 15 EUR-ga.
Rohkem trippe ei võtnud, läksime sinna rohkem puhkama, ega selle palavusega muud teha ei saagi. Enamus aega vees.

Tulin Marmarisest nädal aega tagasi. Esimene soovitus, võtke kõik tripid tänava pealt, meie esimese tripi võtsime reisikorraldaja käest, hävisime 20 EUR-ga inimese pealt.
Soovitan väga dziibi safarit, põnev elamus terveks päevaks, see viib Marmarise lähiümbrusesse, kaasaarvatud jahisadam. Kui tahate minna Marmarisest Rhodosele hoiatan, et pileti hinnale lisandub veel sadamamaks 15 EUR, mida meile eelnevalt reisikorraldaja ei ütelnud.
Käige omapead, näeb rohkem. Kindlasti külastage turgu, mis on ainult neljapäeval. Iga päev on avatud ostukeskus aga see ei ole nii põnev. Turg on peatänava ääres.