trip-krainetrip-ukraine-dark

sanne

Uus kasutaja, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Palun muljeid , kes sellises hotellis peatunud. Kas jäite kokkuvõttes rahule ? Huvitaks mingi eelinfo , et teaks , kas tasuks selle kohaga arvestada .

Palun selget vastust: kas siis Ameerikasse reisides võib olla kaasas näiteks leib ja maiustused ? Loen siin eesolevaid kommentaare ja ei saa sotti. Kui söödav külakost on lubatud , siis kas see oleks mõttekam paigutada äraantava pagasi hulka või käsipagasisse ? Ei tahaks ju mingeid sekeldusi mingi kommikarbi / leivapätsi pärast .

Küsige Edalt ! Endal aastatagune info,siis oli tal küll päris soodne ja mõnus majutus Jaltas,rannani mäest alla ca 10 min jalutust.

Vähemalt aasta tagasi Jaltas ei läinud meil küll muud raha vaja kui ikka kohalikke grivnasid.Jah,öömaja andnud perenaisele andsime eurosid,aga selle olime juba varem kokku leppinud.Üldiselt tuli enam-vähem kõik päris tuttav ette-nagu meil nõuka-ajal-kaljaautomaadid,torisevad müüjatarid,kel vene keel suus,saab hästi hakkama.Muidu tore.Ja ekskursioone ostke otse tänvalt,Eestist ei tasu küll välja osta.Ise sinna shoppamise mõtetega ei läinud,rohkem ikka selleks,et näha ilma ja inimesi.Merevesi supersoe aga ettevaatust-kohe läheb sügavaks.

... kuu tagasi polnud majutusega küll muret-kui pappi on,mis siis viga.Pea igal sammul hotellid,ise küsisime nendest kohtadest,kus uksel silt "Freie Zimmer" (vabad toad).Vaatasime toad üle ja kui hind ka sobis,jäimegi paigale.Aga praegu on arvatavasti rohkem rahvast liikvel.Kuid koht ikka tõeline pärl,kus tasub ringi sõita ja paigalegi jääda.

Palun : koha nimi on MEDUSA,isegi 2 tärni.Aadress : Via Goldoni 84,Milano,Italia 20129 Ja telefon ka : 39 02 70006628.Täiesti korralik koht,vähemalt meie tuba oli küll.Nii et edu !Võib saada küll ka linnades soodsamaid majutusi,kas varem broneerides )antud juhul kõigest paar nädalat varem) või lihtsalt on õnne.

Värsked andmed ,ööbisime 2 nädalat tagasi,vist suhteliselt kesklinnas.Andmed saan jätta hiljem õhtul,kahjuks ei tule nimi meelde.Või kas üldse sobib,sest tegelikult tundus olevat tõesti hostel.Meie tuba (2 voodiga)maksis 69,- EUR,miskise hommikusöögi moodi asja saime ka ning isegi tasuta parkimise otse maja ees.