kadiken

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kazbek - Stepantsminda

Mõned päevad tagasi saabutud Gruusiast. Kohtusime Stepantsmindas (Kazbeki rajoon) kohaliku mehe Georgiga, kes meid oma dziibiga sealse peamise vaatamisväärsuse – Gergeti Samiba juurde sõidutas. Teepeal ülsemäge rääkis mees endast ja elust-olust sealses asulas. Haritud mees – lõpetanud Kiievis instituudi, seigelnud ilmas ringi ja nüüd oma juurte juurde tagasi jõudnud. Proovib turismiettevõtlusega perele leiba teenuda. Keelitas jääma 3–4 päevaks, sest ümbruses palju vaadata. Kahjuks reisiplaan seda ei võimaldanud. Küll aga lubasin talle tripis veidi reklaami teha. Niisiis, kel huvi antud piirkonnas ringi vaadata, kodumajautust proovida võiksid Georgiga ühendust võtta telefonil +995–599–38–55–49 (aadressi osas võin veidi eksida, kuna mees kirjutas selle üles oma käega ja vene keeles: Kazbeki rajoon, asula Stepantsminda, Gabidze 40). Ühtlasi on ta vlamis aitama Kazbeki vallutamisest huvitatuid (varustuse rent, vahelaagrid – sellega tegeleb tema vend).

Kaugel glamuurist - kodumajutus, omal kohaliku saatel ringi vaatamine, lihtsad gruusia toidud.

Oleme nädala pärast minemas 11 päevasele Gruusia tripile. Pisut murelikuks teeb see, et mõnda aega tagasi sai kokku lepitud ööbimine ja giidindus siin palju kiidetud Vadim Ivanoviga, kuid mees ei vasta enam meilidele... Kas sellesse tuleb suhtuda kui lõunama omapärase ei tea - lihtsale nõutu - kas peab hakkama uusi kontakte otsima veel viimasel hetkel.
Veel tahaks kogemusi raha osas - vaatan, et hinnad on 60 lari sinna ja 60 lari tänna. oleme mehega arvestanud 1000 euri 11 päevale (v.a lennupiletitd) - ei tea kas sellega tuleb välja - mis on kogemused?

Siin veel üks Brisku reisiplaani huviline. Tänud ette.
kadiken@hot.ee