karin80

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Suur tänu! Minek küll augusti algul, kuid 15ndaks oleme tagasi.Meie plaan minna otse Krakowisse (1 majutusega vahepeal) ning hakkame pihta Auscwitzist. Peame veel sinna piletid broneerima.Siis Birkenbau ja soolakaevandused ja hakkame riburadapidi tagasi Pärnu poole tulema. Vahepeal 1p lõbustuspark Enerylandia, 1p shoppamist (vat sellega oleme jummala hädas kuna niiiiiii vastakad arvamused, kus seda teha-lastele riided peamiselt) ning tagasiteel vaatame jooksvalt, kas Leedus ka miskit vaadata/teha. Kokku tahaks 6-7p max reisil olla.Pärnust Krakowisse vist kahepeale jutti karm sõita?

Kas keegi oskab öelda, mida teha pühapäeval? Seal turud ja kaubanduskeskused töötavad nädalavahetustel? Kui hakkame laupäeval sõitma, siis pühapäeva õhtuks Krakowis. Aga pühapäeva päeval jääb aega üle, kuhu minna, mida teha? Samuti lapsed kaasas, koolilapsed

Tere

Meie pere käis aasta 2013 suvel. 2 päevane trip.

Lendasime Frankfursti (Ryanair oli alla 80eur/in), sealt rendiautoga edasi. Majutus oli nö motell Freisenheimis (kui kirj õigesti). Antud majutus oln venelaste pidada väikelinnas ja tavakodanikele vist ei üüri, kuid otsides leiab kõike. Täiskasvanu oli 30eur/öö, laps 10eur/öö ning asukoht, eluolu ja kõik muu oli supermõnus.

Euroopa Park oli ca 40eur/in, lapsel 10eur soodsam pilet, kuid meie laps oli sel hetkel veel 3a, ehk siis tasuta. Palju asju nii täiskasvanutele kui lastele. Parki saad kaasa võtta oma söögid ja joogid. NB! Palju vett kaasa!!! Isiklikult oksendasin peale seda 9h päeva seal, kuumus oli tappev (kuigi vihmametsad jms olid olemas). Palju palju vett!!!

Meie lähme sel aastal uuesti. Otsingi just soodsaid lende. Seekord tahaks minna kauemaks, ehk 5p kohal. 2p siis Euroopa Parki, päeva tahaks kindlasti Strasbourgis veeta ja päevake siis shoppamiseks...

Soovitan soojalt!