feldbach

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

tänud. kas kellelgi on äsjast praktilist kogemust ka PP-s vietnami viisa taotlemisega? lihtsalt keegi rääkis mulle, et PP-st läks paar päeva ära viisaga (vs 10 mintsa Shnkville`s)

tere

küsimus phnom penhist vietnami viisa taotlemisel (kuna kavatsen siseneda maa kaudu kamb-st). kas keegi täpsustaks, palju PP-s vietnami viisa saamine aega võtab? ma nagu senistest postitustes ei lugenud seda välja.

tänud!

Ma küll ei soovita enda autoga minna, vähemalt Lvovi, Ivanofrankivski jms Karpaatide kanti, ullult auklikud teed. Palju lahedam oli rongiga ringi sõita. Aga nuh, ma ei olnud ka perepuhkusel, vaid sõpradega.

Nii, ka meie tagasi ja üldsusele teadmiseks: Leedu-Valgevene piiri autoga läbimiseks kulus kõigest ca 30 min ja äärmiselt korrektne suhtumine mõlemal poolel. Vaja oli vaid rohelist kaarti (kasutaja nimi oli passis olemas, notar volikirja ei kysitud). Loodan südamest, et selline käitumine on seal nüüd reegel, mitte ühekordne õnnelik juhus. Ainus nö "lisa" oli see, et pidime ostma 2 USD eest valgevene riikliku tervisekindlustuse (belgosstrah), kuna meie poliisidel ei olnud peal, et kehtib ka VV-s. Aga see on meloch muidugi. . . . Trip.ee parandas postitust keeleliselt!