MarekR

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Viibisin novembris 2 nädalat seal, kui küsimusi, siis kirjuta.

Pop-up telgid on kahtlemata atraktiivsed, kuid neil on oma teatud nõrgad kohad. Olenevalt mille jaoks Te seda kasutada soovite võivad need väiksemal või suuremal määral rolli hakata mängima.

Kaared, mis näiteks antud mudeli sees on kõigest 6mm paksud, seega küllaltki altid purunema. Aitab sellele veel kaasa fakt, et sees jookseb üks pikk kaar, mis on pideva pinge all. (Tavapärastel kuppeltelkidel on üldjuhul 8,5mm ja 9,5 mm kaarelülid)
Telgil puudub eeskoda, kuhu jätta jalanõusid ja muid asju, mida ei taheta sisse võtta.
Uks on suunaga taeva poole e. kui sajab vihma siis ukse avanemisel võib jalgeosa märjaks saada.
Kuna telk on pop-up tüüpi siis pakendis olekuna on ta ringikujuline. Jersey M mudeli pakendi läbimõõt on 1m (paksust küll aga ca 3-4cm), seda on üsna keerukas sedaantüüpi autosse pakkida. Saab ta küll panna kõikide asjade alla, kuid siis on oht jällegi kaartele liiga teha (vt. Esimene punkt)

Olenevalt nüüd, mis eesmärgil Te telki sooviksite kasutama hakata, võivad ülaltoodud punktid häirima hakata. Näiteks kui oleks vaja telgiga ringi sõita või jalgsimatkale minna, siis oleks see ebamugav.
Kui aga telki pole vaja palju transportida või omate mahukat autot, ning eeskoja puudumine ei häiri, siis see kiiresti ja mugavalt ülespandav telk on hea valik.

Tervitades,
Marek

See kohvriks käiv laud sobib tõesti pigem lastele ning väiksematele inimestele, kuna ta ise on suhteliselt väikese istumisruumiga.

Eraldi matkalaud ja toolid on parim valik - oluliselt stabiilsem, ning toole saab kasutada eraldi näiteks lõkke ääres istumiseks.

Mõnusat suve soovides,
Trekker e-Matkapood

Tere,

Ehk sobiks midagi sellist: http://www.trekker.ee/leiunurk/bordeaux-l.html

Plaadi mõõdud 120 x 80 cm, ning kõrgust 65-82 cm - vastavalt kuidas jalgade kõrgust reguleerida.

Marek