noonius

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tundub, et niipalju kui käijaid, niipalju ka arvamusi. Olime juuni alguses korful, loteriimajutus paigutas meid Marilenasse. Tervitades seda teemat: http://www.trip.ee/node/43516 tasub mainida, et jah, asjad on ehk lõunamaiselt ligadi-logadi, aga katus pidas vett ja enamuse ajast oli ka elekter olemas, ehk vastas täiesti meie ootustele. Lisabonusena oli bassein, ümberringi kirevad kuked ja sõbralikud hotelli peremees ja perenaine, kes elasid sealsamas hotelli kolmandal korrusel ja kes kohvi ega tee eest kunagi raha ei võtnud, kui nendega joogi kõrvale maast ja ilmast sõbralikku juttu rääkida, ja kes meid isegi leti taha vihmavarju kutsusid, kui ootamatu padukas tuli :) Ipsose rand oli kindlasti saare kõige igavam beach. Aga see meid ei morjendanud, kuna eesmärgiks oli rolleriga ise need kõige huvitavamad kohad leida. Mõned momendid:

  • Armastuse kanali fenomenist me ei saanud ÜLDSE aru. Täitsa mõttetu koht.
  • Seda enam, et sealsamas nuka taga on imeilus neem (oli see nimi ehk Cape Drastis, ligipääs mööda väikest kruusateed), ja kaunid rannad kuni Korissoni järveni välja. Neid avastades on ka päevane paadirent omal kohal.
  • Halvimad söögid olid turistirestoranides.
  • Kõik suvalistest mägiküladest läbisõidul avastatud restoranide söögid olid niisuperhead, et iga kell läheks ainult selle pärast sinna tagasi.
  • Mind ei tõmba eriti linnade poole, aga Kerkyra vanalinn oli päris tore. Siit punkt rollerile, millega saab seal igal pool parkida probleemideta.
  • Achilleon oli väga tore. Kahjuks külastasime seda saare ringireisil, mistõttu oli aeg palees väga limiteeritud, oleks tahtnud seal rahulikult paar tundi kauem ringi vaadata.
  • See tihe ajakava grand touril on ka ainuke etteheide Happy Travelile. Kuigi, saare ringreis korraldati miski kohaliku turismiametniku osavõtul ja järelvalvel, niiet ma ei tea, palju Happyl endal seal sõnaõigust ongi.
  • Ja muidugi loodus. Pea terve saar on nagu suur oliivisalu. Kõikjal värvilised sisalikud, õhtuti hotelli taga lodus sajad vilkuvad jaanimardikad jne.

Üllatavatalt hästi toimib ka "kollane" navi. Ostsin lapi-norra reisiks GoClever 4330 lihtsalt uudishimust, kopikas peale paari tuhande oli täpselt see hinnapiir, kuhumaani olin valmis uudishimu rahuldamiseks minema. Teleatlase kaardid, kogu euroopa (balkanimaadel küll mitte 100%). Kasutajaliides on küll kohmakam kui tipptootjatel, aga baasfunktsionaalsus oli täiesti tasemel. Marsruudi ringiarvutamine käis üsna kiirelt. Kokku ei jooksnud 2 nädala jooksul kordagi. Lofootide tuttuutel teedel tuli küll aegajalt "teelt väljas" sõita, selle peale jääb soft aeglaseks ja ei reageeri enam eriti kiiresti ekraani toksimisele, teele tagasi jõudes kõik taastub. See oli ka ainuke puudus. Jookseb CE5 core peal, niiet pmst saab samale rauale ka muud softi häkkida.