agokadi

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

3 meeldimist
6 postitust
59 kommentaari
Viimased kommentaarid

Looduse polest kindlasti Antalya! Pole kahtlustki. Kuid külm seal praegu.Sooja poolest Egiptus.

Olen kasutanud nende teenuseid.Nüüdseks juba kahel korral.Esimesel korral 580.- Helsingi-Krabi-Helsingi.
Kõik toimis v.a. p i l e t e i d pidime nõudma mingi nädal aega jutti. Seejärel sai ostetud Usa piletid 394.-Oslost Fort-Lauderdale ja no uskumatu kus tädi vingerdas, endal mul nagu enam piinlik polnudki pidevalt helistada ja tüüdata ,et kus on ja millal vaid t e m a pärast oli kuidagi piinlik. KÜll ei töötanud süsteem,küll
keegi kolleeg unustas saata,küll oli serves maas jne. täiesti ajuvaba tundus.Helistamisest sai hasart juba :D Peale 3,5 ndlt saime piletid kätte,kuid ühel reisijal meil siiani toidud märkimata ja pagasit pole…..
Oskan ise suurepäraselt netist pileteid otsida ja leida pakkumisi,kuid selliseid hindu see hetk polnud.
Kas seda nn. ühe mehe firmat kasutada või mitte, närvide pärast Ei soovita!

airtickets24.com võib proovida. Üllatavaid hindu leitud!

Aitäh Ste!Kas on üldse mõtet tõmmelda,Ao Nangist Phi phile( need kindlad kohad ) ja siis veel mingid päevad veeta Koh Lantal? On seal imelisi randu,head hotelli 4",soovitada? Või veeta rahulikult Phi phil ülejäänud aja.
Oleme varem Ao Nangis käinud,saari näinud,Phi phile esmakordselt.KUna 2 ndl aega siis võiks teoreetiliselt mõelda ka Koh Lantale.. Tänan abi eest.

Millise sõiduajaga peaks arvestama Koh Lantalt Krabi lennujaama?Lennuk väljub Krabilt kl 10 00 hommikul.
Et 8 00 kohal olla? Või peaks eelmine päev lähemale kolima?

Jõuluturgudest kaunim on minu arvates Champs Elyseel asuv turg. Nagu muinasjutulinn.Hiljaööni avatud.
Olen alati eelistanud elada selle tänava läheduses.Hotelle on palju ja erinevas hinnaklassis. Lennujaamast tulev buss peatub ilusti Arc de Triomphe juures ja väljub ka sealtsamast.Muretum kui seigelda rongiga maa all.Kallim küll veidi, 17 eur viimati.
On teisigi linnaosi kus võib peatuda ,kuid Jõulude eelne elevus on seal nii mõnus..
Sööma võiks minna õhtusesse Ladina kvartalisse,

Meid 2 abielupaari vanuses 35-45 ja minemas Balile veebruari algusest 2 ndl.Hetkel veel täpsed hotellid teadmata :)

Thnx Edah.See on hea mõte :)

Tänan fristy.
Mõtleme ise ka nii.Lennuk maandub Phuketis 21 30.Kas mõtekas minna taksoga siis juba?Pole ju mõtet minna hotelli enam realdi Patongi v.Phuketi linna?:S Ise me jääks ja oleksi Krabil aga seltskonnas kolmas inimene Tais esmakordselt selleks peaks ta nägema ära ka Patongi hullused ja Karon,Kata jne.

Kahjuks jah.Tuleb ka see keel ära õppida!

Tere. Nizza lennujaam asubki peaaegu kesklinnas.Bussid mis sõidavad keskuse suunas väljuvad lennujaama külje pealt,ehk siis uksest välja ja vasakule.Hind oli vist 4-5 eur.
Einestamisvõimalusi jagub.Näiteks normaalne eine koos jookide ja praega kahele ,ikka nii 50 eur.
Leidub ka hamburgereid jms.Hinnad keskmiselt 6-7eur.
Shoppamiseks on linn hea .Kompaktselt asetsevad enamik suuri kette.
Kindlasti saab Cannesi nii bussi kui rongiga.Bussijaam samuti linnas.Hindu ei tea.Rong peaks sõitma suhteliselt mööda rannikut ,mis pakub silmailu rohkem kui kiirteel kimav buss.Vähemalt kui autot rentida ei taha ,siis soovitaks vist pigem rongi.Kuigi ise liiklenud ühistranspordiga pole,tean vaid ,et Monaco suunas läheb raudtee mööda rannikut.Ilusam kant kindlasti on
suund Nizza - Monaco,Cap Ferrat poolsaar ,Eze jne.

Olen samuti kasutanud ja õnneks pole midagi juhtunud.Süsteem toimib aga nii,et kui miskit juhtub ,tuleb see esmalt klaarida rentinud auto firmaga ja siis esitada kulud kindlustusandjale.

Eelmainitud kaubakeskus on suhteliselt suur ja rohkelt söögikohti täis. AGA pühapäeviti on keskuses olevad poed kinni, söögikohad ja kino(2 korrusel) avatud. Seega esmaspäeva hommikusele Rayanairile minejatel pole sellest keskusest just erilist rõõmu. Asub külgkülje kõrval Holiday Inn Girona express hotelliga, mis iseeneset on keskmine. Hommikusöögiks anti saia jogurtit ja võid :P Kohvi, teed ka. Seda tõesti ettetellimsel ka kl 5 hommikul.
Ise valiksin järgmine kord mõne teise lennujaama hotelli.

Seda linki ja antud koodi kasutades on tõesti autode rent oluliselt soodsam.
Kust selline kood aga pärineb?
Kui minna ilma sinu antud linki kasutades Europcari kodulehele,on hinnad sootuks teised :S

Analoogne süsteem oli vist ka Barcelonas,kuid meile seletati et väljaspoolt hispaaniat tulnud inimesed seda kasutada ei saa:S Küsisime mitmest kohast ja vastus oli sama. Hindki sama 1 eur 24 h. Iseenesest huvitab see rattavärk meidki,kuna ülimalt hea oli Barcelonas rattaga kihutada,kahjuks oluliselt kallimast rendifirmast saadud rattaga. Kui keegi oskab teemat veel asjalikult kommenteerida, siis paluks.

Hotell Oxford 4 tärni, Hetkel hinnaga 5 maiks 600 euri 4 ööd. booking .com-is.
Asukoht eksklusiivne.Soovitan.

Otseselt Ryanairi kohta ei oska öelda aga endal kohe kohe sama probleem ees.Reisitõrget ei tehta ka kui pole 2 h kahe lennu vahel.Mul jääb a la 50 minti jõuda pagas välja võtta ja uude chek ini joosta ja lennule.
Võtan ka abiks oma kehvad jooksujallad ja kõva hääle ,mida hetkel pole ollagi :) Jõudu meiesugustele!

Sellega on nii,et kui tahad minna kohe siis nn. immediate sissepääs maksab 400 AED. Aga soovitav on osta pilet ette kohapealt ,kindla päeva ja kellaajaga.Siis maksab 100 AED/täiskasvanu.Ja pole mingeid erilisi järjekordi,küllap see sõltub lihtsalt juhusest.Iga 30 min.tagant viiakse mingi hulk inimesi üles.Siiski vaid 124 korrusele,mis pole mitte see tipp vaid poole peal,tippu ei viidagi.See peaks olema ametlik koduleht ehk leiate siit netist ostmise info .
www.atthetop.ae
Aga minna tasub igaljuhul.Lift juba on lahe kogemus .Siis teadmiseks ,et see asub Dubai Mallis,grand flooril,see sissepääs ja piletimüük.Ning leiab selle nimetuse
At the Top järgi.Dubai kaubakeskused on iseenesest vaatamisväärsused,nimelt on and hiiglaslikud Rocca Al Mare on pisike esik selles mõttes :)

Sai käidud 2007 aastal ja nii täpselt ei mäleta aga tundus soodne. Seal lihtsalt pole miskit erilist osta :)
Aga loodust ja vaatamist seal jagub !

Olen külastanud kumbagi saart ja igaljuhul eelistaks Kreetat.

Kui olete alla 30 siis soovitaks ehk Nizzat.Rohkem erinevat rahvast ja rahvusi liikvel.
Monacos on nn teatud ringkonnad kes kus käivad.Ja kindlasti arvestage ka kõrgema hinnatasemega.samas on väga lahedat rahvas just näha seal.Mina kui üle 30 .ne eelistan Monacot,meeldib selline glamuur ja õhustik.
Panen siia ühe lingi erinevate Monaco klubidega jne.
http://en.montecarloresort.com/Bars-Night-Club,371.html

Nõus viimase kommentaatoriga.Kasutage julgelt kohalike inimeste teenuseid.Soodsamad igaljuhul.Meie leidsime väga hea giidi oma autoga,mis oli puhas ,konditsioneeriga ja ta oskas soravalt inglise keelt ning oli täpne ja alati õigel ajal kohal kui meil teda vaja oli.Ja kõike seda niivõrd väikse raha eest ,et seda on piinlik mainidagi :)