trip-krainetrip-ukraine-dark

edacat

Uus kasutaja, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Petrus`i pikendatakse kuuma veega :-) Aga see ju muu-maailma veinisõprade suur õnn, et sealkandis veinitarbimise harjumust pole...:-)

Üks huvitav seik siia lisaks: veidi paremal maj.järjel olev hiinlane joob Prantsuse tipp-veinimajade veine, aga kuidas?? ...vihjeks olgu öeldud et nad segavad millegagi ... aga millega?

..kas see on umbes nii et minni lippab ees ja pluuto kõrvade lehvides järgi..:) Jah Disnyvärk iseenesest on ju lapsik küll ..aga mulle tundub et Disneylandi visuaalselt närvikõditavad atraktsioonid on proovimist väärt.

Muidugi tekitas huvi see atraktsioonide eelbroneeringu süsteem! Tundub väga mõistlik. Kas need broneeringu automaadid asuvad iga atraktsiooni juures eraldi või on need kuskil väravas/kassas? Imelik et Disneylandi koduleht seda broneeringusüsteemi ei reklaami. Kas kellaaja saab broneerimisel ise valida ja mis oleks mõistlik intervall atrakstioonide broneerimisel? (ise arvaks et üks tund).Külastuspäevaks valisime teisipäeva, lootuses et on vähem rahvast. Tervitused!