Carmenkiv

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
6 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Otsime endale odavat ent samas ilusat rannaäärset hotelli Sengiggi ranna piirkonnas. Valisin välja neli lähestikku asuvat hotelli ja sooviksin teada, kas keegi on mõnes neist ööbinud või oskaks lihtsalt kommenteerida. Valikus on järgnevad hotellid: Jazz Senggigi Resort, Batu Bolong Cottages, Aruna Senggigi Hotel ja Sunsethouse-lombok.

Palun kommentaare valitud hotellide kohta ja millist neist neljast soovitaksite valida?

Tahaks selle teema uuesti avada. Meil plaanis veebruaris Indoneesiasse kaheks nädalaks minna ning mõtlesime oma aja ära jaotada Bali, Gili saarte ja Lomboki vahel. Eksperdid, kuidas oleks kõige mõistlikum puhkust jaotada? Kus soovitate kõige rohkem aega veeta, mitu päeva umbes?

Lennupiletid ostetud, eks lennujaamas selgub, mis saab :) Piletid ostsin Sky24.ee kaudu: Tallinn - NY (JFK)- Tallinn. Väljumine juuni alguses ja tagasi septembri alguses. Hind 507,59€. American Airlines,opereeriv firma Finnair igas suunas.

Helistasin ka Estravel´isse ja nad kinnitasid, et Helsingis ümberistumiseks on 50 minutit piisav. Kas kellelgi on kogemusi sellega?

Aga mis te arvate sellisest pakkumisest: American Airlines, opereeriv lennufirma Finnair ja ümberistumine Helsingi (Vantaa) lennujaamas. Vahemaandumise kestvus USAsse minnes 50 minutit, tagasi tulles 1 tund ja 25 minutit. Kas vahemaandumiste aeg on liiga lühike? Hind on minu arvates väga hea - 514 €. Kuidas tundub?

Mind huvitab võrdlus teiste lennufirmadega. Kas teenindus/kvaliteedi/hinnasuhe on hea? Kui on valida, kas lennata näiteks SAS-iga või Lufthansaga, siis kelle te valiks? Mis on miinimum aeg, mis võib jääda kahe lennu vahele Frankfurdis?