trip-krainetrip-ukraine-dark

hdi128

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tänud. Katsetan hetkel tyretotravel.com saadud programmi. Yli lihtne garmini ja tomtom-mi kasutajatele. Uuel nädalal saan ka oma garmini kätte siis vaatan kuidas näeb välja see kui marsruudid konkreetselt seadmes.

Hea kui on niipalju kommentaare. Ise horvaatia poole teele augusti algul. Kas keegi on ka läbinud marsruudid niimoodui et kiirteed on välistatud. Et mööda kõrvalteid ja ehk näeb ka rohkem kohalikku eluolu.

Tänan vastuste eest. Kysimus veel selline et kuidas on monetengro gps-si kaardid. Kas peaks hoidma ka paberist kaarti või saab usaldada garmini tegelasi. Oleme seal maal augusti lõpus 7 päeva ja eks selle aja jooksul jõuab nii kuhugi. NB: Pole just suurem asi paberist kaardiga navigeerija.

Nyyd siis asjaga taas tagasi. Ei ole leidnud võimalust kuidas seda navigeerimist teha. Kõik pakuvad kiiremaid variante aga minu soov on et eemaldan kiirteed ja maksulised teed. Teine probleem seisneb selle et paljud aadressid ei ole miskil põhjusel leitavad. või ei oska. Näitkes aadress tasovice 195, tasovice, tsehhi to Miesenbach 5, miesenbach, austria. Erinevad programmid pakuvad suisa 120 km pikkust erinevat vahemaad. Kas on ka miskit programmi mis tuleks toime gps koordinaatidega. Asjaga suht kiire kuna garminit ei ole käepärast ja soov olekski arvutis mapid ette teha ja siis kanda yle GPS seadmesse.

Kas tõesti peab ennast regsitreerima politseis kui sinna lähed 5 päevaks. Ei ööbi hotellis vaid apartemendis. Kas on veel mingeid "agasid" mida peaks teadma kui oma autoga sinna lähen.

Ei tea kas läheb sellese teemasse aga küsimus. Kes pakub tallinnas autorenti põhimõtteliselt piiramatu läbisõidupiiranguga ja diisel mootoriga universaalkerega autot. Kõik mida olen uurinud on maks 400 km läbisõit päevas . Soov oleks suvel rentida nii kuuks ajaks ja euroopasse minna.

Ootaks isegi sellist infot. Mis valemiga saab navi salvestama marsruuti ja seda hiljem vaadata (arvutiekraanilt). Endal garmini 3597 Tean et osad pardakaamerad suudavad hiljem näidata videot koos kaardiga.

Kui võrrelda teid ja maid siis Eestist kuni poola lõpuni olid ka väiksemad külavaheteed olemas(metsavaheteed osaliselt). Autoroutega ei andnud isegi mitte võrrelda.