liinalk

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Lugesin terve teema läbi, aga kuna ma päris kindel ei ole, mis teha, siis esitan enda küsimuse. Nimelt on plaan peale Bangkokis maandumist järgmisel päeval rongiga Malaisiasse minna. Tagasilend on taas Bangkokist, aga seda alles 21 päeva pärast. Küsisin ka saatkonnast Soomes, et kas peab eraldi viisa tegema või piisab VOAst. Nende vastus oli, et piisab VOAst, kui viibin riigis vähem kui 15 päeva ja lisasid lingi enda kodulehel vastavale infole. Seal on muuhulgas kirjas, et peab olema "full paid ticket which is usable within 15 days since the date of entry". Küsisin nende käest, et kas see pilet võib olla ka rongipilet Malaisiasse, aga sellele küsimusele vastust ei ole saanud. Kas kellelgi on sarnaseid kogemusi, mida jagada? Aitäh :)

.. soovitan kindlasti külastada Moretoni saart, kuigi samas oli just seal nüüd see suur naftareostus, nii et ma pole päris kindel, kas sinna hetkel lastakse või mis seis sellga üldse on. Siis muidugi Cairns :) Seal ümbruses on nii palju vaadata ja teha, nt veeta päevake merel Great Barrier Reefil, käia maailma vanimas vihmametsas Daintrees, lennata õhupalliga Athertoni platoo kohal, teha langevarjuhüpe Mission Beachile... Kõike seda olen ise proovinud ja see oli 5+!! NSW peale Sydney rohkem ringi ei liikunud.

Endal ei olnud küll läpakat kaasas ja avalike internetipunktidega sai väga hästi hakkama. Samas oli meie reis ka ainult kuu aega pikk.

Täitsa piisab. Aga kuna Dubai lennujaam on minu arvates 1 kõige kehvemalt lendude kohta infi edastav lennujaam, siis pead hoolega kuulama, millisest väravast sinu edasine lend läheb (soovitavalt pane see kõrva taha juba enne sinna maandumist, kui nad lennukis neid jätkulendude väravaid loevad, juhul kui ikka sama kompaniiga edasi lendad), sest tabloodele tulevad lennud kuidagi väga hilja ja siis on ka juba lennu järel kirjas 'final call' või veelgi hullem 'gate closed'.

Käisin ise Austraalias eelmise aasta kevadel ja viisa jaoks täitsin internetis ära taotluse. Kättesaadav on see http://www.immi.gov.au/e_visa/visitors.htm Sealt siis Tourist (e676). Hommikul saatsin taotluse ära ja sama päeva õhtuks oli positiivne vastus viisa näol olemas :) Mingit tervislikku kontrolli nii lühikeseks ajaks mineku jaoks teha vaja ei ole. Jõudu Sulle!