pootsman

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tundub, et Sri-Lanka on eestlaste hulgas väga populaarseks kohaks saanud. Põnev riik, mida avastada. Eks inimesed vali endale erinevaid reisistiile - kes avastab ühistranspordi võlusid, kes tahab hakkama saada väikeste mugavustega.
Et kõik lahkelt oma soovitusi jagavad ( milledest osaliselt ka mina kinni võtsin ), teen seda ka ise.
SL-l oldud 10 päeva jooksul viibisime kahekesi enamasti Hikkaduwas. Eesmärk oli viimased 4 päeva teha trip, kuhu mahub Adams Peak, Sigirya, Kandy jms ümbrusesse jääv. Et Hikkas oli meil kohalik sõber ootamas, võrdlesime hindasid, millest siin juttu ja mida saab kohapealt. Igatahes tõdesime, et pisikestesse reisibüroodesse ei ole mõtet sisse asutuda, kui just ei ole soov rahast lahti saada. Kiirus ühest kohast teise jõudmiseks on ikka sama - kohati on vahe selles, kas kahe kahvanäo jaoks on võetud minibuss või piisab sedaani tagaistmest. Meile piisas viimasest ja kasutasime eeltoodud Donaldi teenuseid. Põhilised märksõnad, miks tema kasuks ka järgmine kord otsustaks - usaldus, kokkulepetest kinnipidamine, hea keeleoskus, tema pikad kogemused selles äris.
Mõnest bürookesest küsima minnes laidetakse kõik üksikud teenusepakkujad maha - neil ei ole turistide teenindamiseks vajalikku luba jms jutt. D-l oli see olemas, auto uus ja puhas.
Kasutasime tema teenuseid ka Negombos. Lennuni oli 6 t aega ja ta kutsus lahkelt oma koju, kus ka kahe toaga külaliskorter on.
Soovitan soojalt!

Hei! Olen praegu Sri Lankal, kurss atm-st vottes on 146. Juurde tuleb pangapoolne tasu. Kohapeal vahetades on eur enamasti 140 - 142 ruupiat.