ülgase tuuslar

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

on jõe ääres Sõudebaasi juures, ligi pääseb jala ja rattaga Narva silla alt läbi sõites, kuigi ees mingi piiri-keelutsooni tähistav silt.Autoga Pax bastioni/Pimeaia kõrvalt alla jõe äärde ja vasakule. Ökonoomselt ja nutikalt püstitatud osaliselt katusealune rannarestoran, korralik teenindus ning mõnus seltskond, peamiselt kohalikud ning mõni intelligentne Piiteri turist. Nõukaaega meenutab peamiselt restorani püstitajate leidlikkus. Peipsiäärse kalaostuga tuleb olla ettevaatlik, kuna Peipsis viimasel ajal kala vähe ning kohalikke info põhjal müüakse tihti Venemaalt toodud külmutatud kala.
Sillamäe kohta võiks öelda, et tegemist korralikult kavandatud ning teostatud linnaga, mida ei riku eriti ka trenditeadlikult renoveerimata nõukaaegsed hooned ning kust tänastel Eesti linnaplaneerijatel tasuks õppida.

Rattarendifirma süüdimatuse tõttu õnnestus Preisimaal 400 km sirge seljaga tänavasõidurattaga, mille 3 käigust ainult 1 töötas, läbida. Suurepäraste rattateede ning mägede puudumise tõttu oli päris mõnus, kuigi oma rattaga oleks distantsi 2 korda kiiremini läbinud.