reisiline222

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi


1 meeldimist
10 postitust
10 kommentaari

Viimased kommentaarid

Tänud linkide eest! Need on juba läbi töötatud :) Peavalu tekitas just see pissimise osa :) Aga nüüd veidi selgem, lähen ostan paki imavaid linu :) 

Kuidas Koldingust Billundisse saab? Rong?


Just, kuidas sa ära arvasid D

Unustasin jah :D ARN-is oleme 01.09 õhtul 16.30. Momondo ei pakkunud muud kui ainult 16.30 ja 22.25... ma nagu muud ei näinud...

Huvitav, aga mul ei anna mullivanni selekteerimise valikut us....booking

Olen broneerinud aastaid booking.com kaudu, kuid mitte kunagi pole pidanud mingit ettemaksu tegema eraldi ülekande näol. Sinu asemel võtaks booking.com-ga ühendust.....

21.juulil Hrebrennes Ukrainasse sisenedes järjekord null. Hea uudis oli see, et Hrebrennes oli eraldi rida EU kodanikele st ei pidanud kõikide teistega õhes järjekorras ootama, Shegnis seda privileegi ei olnud. 27.juuli Ukrainast Shegni piiripunktist Poola minnes ootasime 4 tundi. Muidugi ei puudu järjekorra ostmise pakkujad.

Ise olin 10 päeva Lvivis. Väljaspoole Lvivi ei maksa autoga üldse minna, augud 60cm laiad ja sama sügavad. Kui GPS-iga reisite, siis pange GPS-ile peale suuremad linnad kuni jõuate sihtkohta. Muidu GPS suunab sind issand-mis-aukus-ja-jubedad-teed peale, sest soovib ju lõigata ja otsem sind sihtpunkti viia.

Enda kogemus - panin GPS-ile peale marsuudi Lviv - Solotvino (läbi Stryi - Dolyna ) ja esimesed 2 tundi sõitsin maha ainult 50 km kuna tee kuhu GPS meid suunas, oli nselline et ......süda siiamaale paha. Dolynas loobusin ettevõtmisest ja võtsin suuna Ivano-Frankivski peale, est poleks õhtuks tagasi Lvivi jõudnud.

Plaan ületada Poola-Ukraina piir 21.07 lõunapaiku. Kõige otsem sihtpunki oleks Rawa-Ruska piir. On kellelgil uudseimaid kogemuis? Ja kas lingil antud ooteajad ikka vastavad tõele?

http://granica.gov.pl/index_wait.php?v=en&p=u&c=t

ööbime Alicantes, mind huvitaks sel juhul rohkem Alicante 450km raadius.