aix21

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

5 meeldimist
13 postitust
18 kommentaari

3 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

8 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Mina soovitaks ka Pattayal ära käia! Siis näed vähemalt randa ka. Pattaya rannad ei ole just kõige ilusamad aga parem ikka, kui mitte midagi :) Pattaya asub Bangkokist kõigest 2 tunni bussisõidu kaugusel. Aga kui sul on pakettreis, siis ilmselt tahad oma paketist maksimumi võtta ning marsruuti muutma ei hakka. Kui siiski tekib huvi Pattaya vastu, anna märku, olen ise Pattayal ja saan nõuandeid jagada ja abiks olla!

Super suured tänud  Buldooza veelkord. Ostsin eile lennupileti ja bussipileti ära, seega sellega korras. Ja nüüd leidsin sellise abistava info veel. Eks ma vaatan, kuidas ma reaalsemalt kohale jõuan busijaama, kas takso või bussiga - kõik oleneb lennuki saabumisest ja kohvri kättesaamisest. Aga hea kindel tunne on kohe. Ei oska nii hästi ise googeldada, aga tore, et leidub inimesi, kes viitsivad aidata! 

Suur tänu Buldooza. Uurin kohe järgi, see oleks ideaalne. Lennupilet Riiga odavam 200 euri, kui Tallinnasse, seega võit päris suur :)

marks66, mille poolest see hea on, kas hind ja kvaliteet? Pole kunagi välismaist kindlustuslepingut sõlminud ja ei tundu kuidagi usaldusväärne, kui peaksin hädas olema, et kuidas abi saan.

Uurisin selle kohta ja see on võimalik, sain ka pakkumise. Aga mõtlesin, et uurin ka teiste kogemusi.

Tänud informatiivse vastuse eest! Väljendasin ennast valesti natuke jah. Tegelikult ongi soov külastada nii Chiang Maid, Chiang Raid ja Paid. Ja nagu ma aru saan, siis ongi mõtekas liikuda jooksvalt ühest kohast teise ja mitte võtta kuskile koha peale kindlat hotelli, kuna vahemaad pikad. Kuna viibime suvel Tais poolteist kuud, siis ajaliselt aega on, oluline oleks lihtsalt see, et kui pikaks ajaks võtta lennupilet. Ilmselt piisab nädalast, et põhilised vaatamisväärsused üle vaadata?

Mulle see piirkond väga meeldib, seal käibki põhielu-melu. Palju hotelle, restorane, klubid suhteliselt lähedal, rand sealsamas- ideaalne! Mõne jaoks võib see prügila olla, aga Kambodza ongi selline. Otrese piirkond on vaiksem. Aga samas olemas ka majutusasutused ja söögikohad.

Mööda maapiiri minnes ei saa minu teada e-viisaga siseneda. Aga e- viisa leheküljel on need kohad olemas, mida saab e-viisaga kasutada. Ja kui kohapeal pilti ei ole, siis teevad pildi ja kasseerivad mingi väikese raha. Muud keerulist ei olegi.

Plaan ei ole pikaks ajaks Taisse jääda. Tagasisõidupileti ostame jaanuaris, kuna kuupäevad veel lahtised. Plaan on minna mööda maismaad Kambodzasse. Kas võiks äkki see olla lahendus, kui võtta Kambodza e-viisa ja selgitada piiril, et lähemem mööda maismaad?

Aitäh kõigile vastajatele. Nüüd oleme nii palju paika saanud, et piletid on olemas Delhisse ja ilmselt sõidame sealt otse siselennuga kohe Goasse. Netu tegid meie elu natuke kergemaks ja saime teada mõned randade nimed, et mis Põhja ja mis Lõuna Goa. Nüüd saame vaadata esimese hotelli broneerides ja ülejäänu ilmselt vaatame kohapeal. Kaupleme hindu. Selle ees on hirm, et kuna on kõrghooaeg, siis äkki on hotellid väga kallid. Samas ette broneerida kahe nädala hotellid oleks ka natuke rumal, hea oleks kohapeal ju kõike avastada. Kuna oleme kahekesi, siis vaevalt me lageda taeva alla jääme, mõni vaba tuba ikka leidub. Tagasi plaanime tulla Goast rongiga Mumbaisse ja sealt siselennuga Delhisse. Selline küsimus võibolla huvitaks veel, et kui jõuame Delhisse, siis kus asub siselendude lennujaam, kas samas kohas kus meie Finnairiga jõuame või kuskil mujal? Kui kellelgi veel mingeid häid mõtteid, siis võib julgesti teada anda. Keegi küsis ka viisa kohta... tegeleme viisa ajamisega praegu.

Misasi see VOA on? Mul endal sama jama, tahtsime Soomes Tai saatkonnas teha viisa pikemaks kui 2 nädalat ja 2 kordse sisenemisega, kuna läheme Kambodzasse. Tehti ainult ühe sisenemisega 2-ks nädalaks. Loen ja tekib ka hirm, et äkki meil mingid jamad piiril???

Hoopis Kambodža jah:) Tahaks ka Vietnami, aga targemad räägivad, et ei ole mõtet, et kolme nädalaga ei jõua. Ise ei kujuta eriti ette, kuidas see asi seal kõik välja näeb. Eks loen ja uurin siit Tripist ka!

Nii nüüd said siis lennupiletid ära ostetud. Lufthansa pakkumise magasin maha, aga võtsin Turkish airlinesi kaudu Riga-Bangkok. sealt edasi vaatame ise, kuidas omal käel Kambodžasse saame. Eks loen kindlasti siit foorumitest juurde, et kuhu minna ja kuidas. Aga, kui kellegil mingeid häid soovitusi anda, siis võib kirjutada. Nüüd ilmselt peaksin hakkama viisat vaatama ja Kambodža -Bangkok oleks ka mõistlik ära osta, et õigeks ajaks ikka Bangkokki jõuda ja koju saada.

Suured tänud kommenteerijatele - sain julgust juurde, et ikkagi ise reis kokku panna. Muidugi otsustanud pole ikka veel, kuhu minna:)

No seljakoti reise siiani teinud ei ole, oleme ikka alati hotelli võtnud ja koha peal olnud. Samas koha peal olles oleme ikka ringi ka käind, aga nii, et õhtuks hotelli tagasi. Et pigem tahame mugavust. Ja see on mulle uudis, et India piletid odavamad kui Tai omad. Pean siis veel uurima/vaatama. Kas keegi oskab öelda, mis Indias hotellid maksta võivad? Et kui osta lend ise ja kohapeal hotell võtta, kas leiab kergesti hotelli ja mis hinnaga?

Taba hotell Helnan Taba Bay

Kas keegi on ööbinud Tabas Helnan Taba Bay hotellis? Endal plaan sinna minna kaheks nädalaks, olen kuulnud ka kehvasid kommentaare, siiski usun, et enamus aega veedan õues ja hotell ei oma nii suurt tähtsust. Samas kuna paketiks on AI , siis oleks tore, kui mehed ikka õlut saaksid ja söök ka enam -vähem oleks. Oleksin väga tänulik, kui keegi jagaks kogemusi.

Kus tartust hea hinnaga Hong Kongi saab? või ma saan eelmisest kommentaarist valesti aru? On ka plaan lähiajal minna, aga kuna praegu tippaeg , siis piletid kallid, ootaks infi , kui keegi teab kudas odavalt saaks sinna.