Rose

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

8 meeldimist
0 postitust
21 kommentaari
Viimased kommentaarid

Meenub, kui liinilennul oli paar araabia titte, võibolla nii kahe ja neljaaastased ja nende emad ei teinud küll midagi.

Pärast seda meie omad eriti häirida ega üllatada ei suuda.

Stella Di Mare on tuulevaikses piirkonnas, Rixos mitte, asub Nabq Bay's.Stella Di Mare on ka snorkeldamiseks parem. Rixos võib muidugi olla majas sees parema teenindustasemega, luksuslikum, keti standardid ikkagi.

Ateenast  Heraklioni on ju ka vaja sõita, seega lisakulud ja lisaaeg.Pakettreisi hind Kreetale sõltub ju põhiliselt hotelli tärnidest.Mis aastal see 529 eur oli, mitu tärni, asukoht, hinnang hotellile? Seega  mida võrrelda? Aga nii Novatoursi kui ka Tez Touri online süsteemis näeb selle aasta septembrikuu hindu. Lihtsam kui rahvaluulet koguda :)

hbertVäike täpsustus, kuigi see pole ülioluline antud teemas.Reisiteenuste maksustamisel on erikord, NäideEestis asuv reisikorraldaja ostis kolmandatelt isikutelt sisse majutusteenust hinnaga 250 eurot (sisaldab selle riigi käibemaksu) ja ühendusesisest reisijateveoteenust hinnaga 200 eurot. Reisikorraldaja müüb teenused edasi 450 eurot + 10% marginaal = 495 eurot. Reisikorraldaja marginaal on 495 – 450 = 45 eurot.Reisiteenuse pakett ei sisalda ühendusevälises riigis osutatavaid teenuseid.  20% käibemaksumääraga maksustatud reisiteenuse maksustatav väärtus on 45 : 1,20 = 37,5 eurot, mis kajastatakse KMD lahtris 1. Reisikorraldaja poolt tasumisele kuuluv käibemaks 37,5 x 20% = 7,5 eurot.Miks ei väljastata pangaandmetega tellimust, mille alusel tasuda ja kust näeks saldot- ilmselt on seal kasutusel mingi vananenud või odav tarkvara, mis ei vasta vajadustele. Estraveli puhul näiteks sellist probleemi pole.

Mina vaevatasule ei pretendeeri, võib kanda trip.ee kulude katteks või osta sündivale lapsele midagi vajalikku J. Mina isiklikult pean Veigo hoiatusi vägagi asjakohasteks, lihtsalt osa inimesi saab liigse usalduslikkuse, kogenematuse ja heasüdamlikkuse tõttu endale ikka igasuguseid jamasid kaela ja ei oska neid ka pärast lahendada. Ja kes tahab ekstreemseid elamusi, võib neid ju alati otsida ja otsibki.

Oli siin üks Riina vist?, kes üliodavate lennupiletitega raha välja pettis ja cherry-lt petta saanud, kuna piisavalt tausta ei uuritud ja ennast näiteks krediitkaardimaksega vms. ei kindlustatud. Eriti valus ju, kui raha kaua kogutud ja sissetulek madal.

Kes tahab mingit teenet saada, peabki ennast rohkem tõestama ja usalduse välja teenima.

Aga mulle jääb siiani arusaamatuks, kuidas saab usaldada oma niivõrd olulise dokumendi suvalise foorumist leitud seikluseotsija kätte, kes selle kuhu iganes kaotada või unustada võib.

Tipi näide, kus üks euroametnik-kolleeg viib teisele passi on ikka hoopis teine teema, siin ei tekiks küll ühtegi küsimust.No jah eks see Tai vannipardi teema ja mingi varjupaiga koera  Aafrikast Eestisse toomine muudab inimesi pisut paranoiliseks tõesti.

Antalyale lähemal on  Lara ja Belek, kus hotellid on oluliselt uuemad, paremad, suurema territooriumi ja võimalustega kui Kemeris, Sides või Alanyas. Eriti just 5* omad, ka muidugi loomulikult kallimad ja toad on ka suuremad uutes hotellides.Transfeer on lühem ja seegi on suur pluss väikese lapse puhul.  Laste, vegan ja dieet nurgad olemas pearestoranides, osades ka lastesaalid veel eraldi,puuviljadest küll puudust pole, hooajalistest muidugi,augustis ikka enam maasikaid ei pakuta nagu kevadel.Tasub vaadata Booking-ust kõrgema hinnanguga 8-9,4 täpsemalt hotelli võimaluste kohta ja sealt siis edasi kodulehele, kus virtuaaltuurid ja galeriid üleval. Aga üldiselt Rixos, Güral, Ela Quality, Susesi,  Sueno Belek, IC Green jms.

Neid kulleri otsimise teemasid kerkib siin üles iga paari kuu tagant, üks erilisem kui teine.Aga igal juhul on DHL Express, mis mõeldud dokumentide saatmiseks üle maailma ju sada korda turvalisem, kui foorumist leitud anonüümne reisija tundmatu taustaga ja kes võib su saadetise kasvõi lennukisse või mõnda vahelennujaama maha unustada.  DHL on jah väga turvaline ja ta ka vastutab, tracking code tagab endale jälgimise.Millega vastutab foorumist leitud suvaline ullikene?

Vaadake mõni Makady Bay piirkonna kinnisema territooriumiga ilus hotell, kus majad ja haljastus tuule eest rohkem kaitsevad, üldse on seal piirkonnas kuidagi ilusam, hubasem ja soojem kui Hurgadas endas. Aga päris õhtul, peale õhtusööki on jahe ikka aga väike laps läheb ju siis varsti magama ka :)

Lugege seda artiklit ja tõenäoliselt on see veel optimistlikes toonides ja vähe ilusamate numbritega kui tegelikkus. Ime, et see äri niikauagi veel püsti püsis. Wow Travel on siiani ilmselt üks suurimaid võlausaldajaid.

http://arileht.delfi.ee/news/uudised/uljalt-tegevust-laiendanud-cherry-on-raskustes-ja-kavandab-muudatusi?id=72261217

Ega see Cherry esimene reiside müüja pole, kes pankrotti läheb. Kõikidesse on sisse jäänud klientide raha Estour, Top Tours, Reisima. net, Wris Tours jne. jne., kriminaalasju pole. Cherry on ju virelenud pikka aega kahjumis ja katnud nende ettemaksetega jooksvaid tegevuskulusid. Kliendid muutuvad kõik erinevateks väikesteks võlausaldatajateks pankrotiprotsessi käigus, kes peavad siis koondama oma nõuded ja valima esindaja. Nii, et tuleb ikka pikk pankrotiprotsess, mille tulemusel kunagi selgub, et ebaõnnestunud ärimudel ja juhtimisvead.

Kes siin ikka leilis on odavatest hindadest? Puust ja punaseks- kuidas saab üks Sindi reisibüroo, kes ei jõua asutamisel isegi min osakapitali ära maksta (2500 eur) pakkuda mingeid üliodavaid diile. Estravel vahendab reisikorraldaja pakette, reisikorraldaja hinnaga ja teenib mahtudelt ja müüb usaldusväärsust. Võrrelda võiks ikka võrreldavaid asju. Aga ritsikule võib soovitada siiski minna, võibolla ongi sihtgrupp.

See firma on asutatud alles nov 2013 ja otse loomulikult on kõik nii odav, odav... Huvitav ainult mille arvelt tuleb odavus, kui isegi OÜ esimene sissemakse on tegemata B-kaardi andmetel. Kustkohast need odavad diilid sinna Sindi büroosse tulevad??

Jah, paraku nii ongi kõigi tšekkidega, Usa-st, Iirimaalt jm. Mingit odavamat arveldamisvõimalust teadaolevalt ei aktsepteerita.

Tere, Selleks on kaks võimalust nagu pangast uurisin, küll teise riigi kohta. Kui tšekk on rahvusvahelisel põhjal, saab panka sisse anda lunastamiseks kui aga nende siseriikliku maksekorralduse põhjal siis tuleb kirjutada nende maksuameti kontaktaadressile ja paluda summa üle kanda Eesti panka, loomulikult siis kiri kõikide andmete ja registrinumbritega, mis tšekil olid.

Osta saab hea hinnaga saabumisel Antalya lennujaamas, peale passikontrolli on ka Tax Free pood ja suht soodsate hindadega. Sooduspakkumised algasid 10EUR/blokk

Oleme käinud selles hotellis. Tegelikult pole asi nii hull. See, et väike osa on ehitusjärgus on tõsi aga see ei häirinud, see on põhiliselt tagumises servas ja sisetööd. Söök ja jook oli korralik ja piisavalt. Ju siis nende kodanike puhul oli tegemist ikka totaalse ebaõnnega. See, et Egiptuse viimistlustöödekvaliteet on meist erinev, tuleb harjuda. Kõrval on Oberoi hotell, mis kordades kallim ja ilmselt ka tippkvaliteediga. Sukeldumiskeskus oli olemas ja töötas.

5* hotelli restoranid pole kuskil ega kunagi odavad. Aga samas polnud nad ka ülemõistuse kallid (praed alates 35-40 kohalikku), samas on keskus taksoga mingi 20 kohalikku ja keskuses olid söögikohad korralikest kiirtoidukohtadest (ei anna võrreldagi siinsetega oma valiku poolest) restoranideni. Hinnad odavamad kui Eestis, kvaliteet parem. Natuke kohalikku võiks olla, eriti takso jms. odavamad kohad, muidu vahet pole. Poes sobib ka krediitkaart ideaalselt. Hotellis panakse toa arvele ja pärast maksad, millega tahad- kaardiga või sulas

Al Hamra Fort Hotel & Beach Resort ***** on väga ilus ja korralik 5* hotell, All inclusive seal pole, on 5-6 erinevat restorani. Kahtlase väärtusega hotellist on küll asi väga kaugel. Kui inglise keelt osata loomulikult, siis kõiki ekskursioone saab kohapealt hotellist (kõrbesafari jms.). Toptoursi esindaja kohapeal-huvitav milleks see üldse vajalik on? Jah Ras Al Khaimah on provints võrreldes Dubaiga aga kui Dubais juba käidud ja kaubanduskeskustes väga käia ei viitsi siis rannapuhkuseks ideaalne. 100 USD päev koos autojuhiga ja võite ka terve päeva Dubais veeta.

Jah, Aurela on läbi Novatoursi minnes. Aga kindlasti reserveerige a'la carte õhtusöögis erinevates rahvusrestoranides,mis ka hinnas sees, väga hea ja tasemel teenindus oli. Ühtegi negatiivset asja sealt tegelikult ei meenugi

Muljed on parimad, mis olla võivad. Väga rahul igatahes. Ainult jah, kui selle Aurela saaniga sinna lendama ei peaks.