inkslyly

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kas kellegile kompenseeriti ka midagi selle kaotsiläinud aja asemele?

Aga miks ainult Alanyasse? Kas oled kõik Türgi kuurortid läbi käinu, et ainult seda soovitad? Mina tean küll palju mõnusamaid paiku (mine arust) kui Alanya :)

Kõige parem on kui on kohalk raha e liirid. Pole seal vaja mingeid eurosid ega dollareid, neid tahavad nad kõige vähem. Turistide poeksestes saab maksta igas rahas aga tagasi annavad nad ju ainult liirides ja väga halva kursiga. Üks dollar on tõesti üks liira neil. Piisab ainult liiridest ja kõik vägagi ok.

loe teemakohaseid postitusi ja saad aru, et TezTour'il EI OLE eesti keelt kõnelevaid esindajaid, ainuke, kes eesti keelt räägib on praegu Marina, Marmarise piirkonnas. Kui saabute, siis enne hotellidesse viimist ta räägib kõikides bussides mõne lausega üldisema info ära eesti keeles, ja kui sa Marmarise piirkonda ei suundu, siis rohkem eesti keelt te TezTour'i esindajate käest ei kuule ja eestikeelseid ekskursioone ka EI TOIMU!

Vene keelt oli kuulda igal sammul ja meie hotellis oli ka venelasi palju. Ja väga tihti kõnetati vene keeles, kui sellest välja ei teinud, siis inglise keeles. Silmad-kõrvad rohkem lahti, siis kuuleb, mis keeles ümberringi räägitakse :)

Ei no mida konditsioneeriga? Marmarises olid need küll vanad logud ja konditsioneer oli see, et sõideti bussi uks lahti kui rahvast vähem oli peal :) Ja mingit kella-aega pole, buss käib kuda jumal juhatab, kui näed tulemas, siis käpp püsti. Kui hotell asub 2 km Marmarisest, siis võid arvestada, et kesklinna on ikka plju rohkem.

Venelased on igal pool. Marmaris oli ka neid täis. Ja eestlasi peetakse ka automaatselt venelasteks. Ei tohi seal vene keele peale reageerida. Üleüldse erinevaid rahvusi kohtlevad kohalikud erinevalt. Meil hotell oli 4* - igati tip-top, kõik hinnas, ilm ilus, ekskursioonid fun, mis sa hing veel tahta oskad ... Ja seda lärmi on kõik kohad täis, iga hotell ja söögiputka paneb oma tümakat nii kuis veel torust tuleb.

Jeep safari oli väga fun, vahepeal oli oma 30 jeep'i koos. Daylan on super. Samuti Lazy day, sukeldumine, rafting jne. Kõik tasub osta kohalike käest. Neid müügipunkte on seal tohutult. Meil nt oli oma hotelli 100 m raadiuses 5 müügipunkti.

Ega olukord Marmarises parem polnud. Seal olev giid küll rääkis mingil määral eesti keelt aga mitte ühtegi eestikeelset ekskursiooni ei toimunud. Kõik eestlased, kes ekskursioohnidel osalesid jaotati ära venelaste bussidesse, selle asemel, et kõik kokku ühte bussi panna ja siis eesti keeles ka ikka midagi rääkida. Mõned ei saanud isegi seda aru, et mis kell peab bussis tagasi olema. Parem on osta siis juba ekskursioone kohalike käest, mida saab odavamalt ja kus on iglise keelne giid. TezTour'i korraldus kohapeal ikka logiseb igatpidi. Ekskursiooni buss hilines hommikul 55 min, kui miski jama on, siis pead ise kõigega hakkama saama jne... enam seda firmat ei kasuta ja kellegile ei soovita ka.