antots

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Enne jaanipäeva sai mindud läbi Bialystoki ja eelmisel nädalal tagasi läbi Lomza. Ajaliselt olulist vahet ei tule, Bialystoki ja Varssavi vahel on mõned kiirtee lõigud, mis lihtsustavad veokatest möödasõite, selle tee ääres käib ka uue tee ehitus, kuid olulist takistust sellest polnud. Lomža kaudu on jah tee pisut lühem, kuid arvestada tuleb loendamatu hulga möödasõitudega veokatest...või siis sattusin sellele teele ebasobival ajal. Leedu teeremontide pärast pole küll vaja teist kaudu sõita, neid pole seal nii palju ja ajaline kadu pole suur, ehk 15-30 min.

Ise tulime eelmine nädal Horvaatiast ja olime Brelas. Väga mõnus ja ilus koht. Kui on apartmendi soov, siis selle raha eest leiab kindlasti, meie maksime näiteks 30 € päev. Minu arust ilusamad kohad jäävad Omišist allapoole. Kui Promajnas oldud, siis on sellest kandist ettekujutus olemas. Mägi kuhu saab tippu välja sõita on jah Sveti Jure, sai sealgi ära käidud, 23 km kitsast mägiteed ja serpentiine, väga lahe elamus. Sõit sinna maksab 50 kuunat inimese kohta.
Montenegros sai eelmisel aastal käidud ja sinna läheks kindlasti tagasi. Samuti väga ilus ja huvitav maa. Mingit moslemi kogukonda seal küll ei näinud, täitsa tavalised ja sõbralikud inimesed olid, nii-et mingit hirmu küll sinna reisimise ees pole. Kui aega on siis tasub kindlasti minna.

Kasutasin ka Ukrainas Live:) kõnekaarti ja igal juhul tasus ära, isegi kõned Eestisse olid sellega supersoodsad, Eesti liitumist kasutades on hinnad ikka päris kirved. Kui kellelgi on soovi võin kaardi ära anda, sel juhul tuleks kohapeal ainult kõneaja laadimise kaart osta.
antots1@hotmail.com