trip-krainetrip-ukraine-dark

yll

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Täna oli raadios just nupuke et Miamis on 2 18. aastast nakatunud kuid toonitas et tegemist ei ole ravimatu haigusega- tuleb olla ise ettevaatlik ja jälgida olukorda.

Meie tuttavad Prantslased olid samuti visa waiveriga siin ja käisid vahepeal 3 nädalat Jamaical, siis said küll pikenduse. See oli paar kuud tagasi nii et peaks toimima. Kuigi garantiid kunagi ei ole.

Aga rendikatel 2 varianti: kas kasutad nende kiirtee kaarti või metall tasku.

Üldiselt ookeani ääres on suht ohutu, kui tahad odavamat kohta aga sama fiilingut-siis Fort Lauderdale on ka mõistlik valik.

Detsembris- jaanuaris on ilmad seal suht heitlikud, võid saada 25-30c, aga ka 10-15c. Oleneb täiesti ilmadest.

Ei ela küll kohapeal kuid olen kasutanud seal www.travelocity.com , www.expedia.com - toimivad ka meie krediitkaartidega ja kirjeldused ka ilusasti juures.

Täpsem aadress oleks nii: http://miami.craigslist.org/ Ja housingu alt saab leida erinevaid variante

www.miami.graigslist.org seal on küll suht palju pakkumisi kuid üürikorteritega on raskusi tihtipeale mittekodanikul- ei taheta üürida, kuid arvestades tänast turusituatsiooni peaks inimesed siiski vastu tulema. Hotellides on ka pikaajalisi pakette-aga need tingimused tuleb ennem kindlasti kokku leppida.

Floridas sattusin Kuubakate juurde ostu sooritama ja seal oli vanapapi kes tedis täpselt kus Eesti on kuna oli Soome all sõdimas käinud ja mäletas hästi meie külmasid ilmasid :-). Teine juhus oli Key Westis kui ütlesime et Eestist- meil siin Eesti noored igal aastal tööl nii et peaaegu terve see tore hipilinn teadis neid miskitpidi....